Bruk-Bet Solar

Bruk-Bet Solar to jeden z czołowych polskich producentów paneli fotowoltaicznych, działający obecnie pod nazwą Bruk-Bet Fotowoltaika. Od 2011 roku jako grupa Bruk-Bet z sukcesami produkuje wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, które oferujemy w JB Energia.

Czym wyróżniają się panele fotowoltaiczne Bruk-Bet?

Bruk-Bet PV stawia na wysoką jakość paneli fotowoltaicznych na podstawie najnowszych technologii produkcji krzemowych modułów PV. Do pracy wykorzystuje sprzęt szwajcarskiej firmy Meyer Burger, będącej liderem w branży półprzewodników. Solidne materiały przekładają się na wysokie właściwości fizykochemiczne modułów, które dodatkowo sprawdzane są w wieloetapowym systemie kontroli jakości. Co więcej, Bruk-Bet jest jedynym producentem w Polsce i jednym z nielicznych na świecie, który poddał swoje produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia. Wszystko po to, by jak najbardziej odzwierciedlić zużycie modułu w ciągu kilkudziesięciu lat nieustannej pracy.

Oferta Bruk-Bet Fotowoltaika

Bruk-Bet Fotowoltaika produkuje moduły fotowoltaiczne monokrystaliczne i elementy BIPV w ramach 3 serii:

  • Bruk-Bet Extreme: 60- i 72-ogniowe panele monokrystaliczne,
  • Bruk-Bet Extreme Plus: moduły monokrystaliczne o wysokiej mocy (od 355W do 360W),
  • Bruk-Bet Nivo Extreme: 60- i 72-ogniowe moduły dwustronnie aktywne z ogniwami typu PERT o najwyższej sprawności i wytrzymałości.

Moduły różnią się od siebie m.in. mocą, sprawnością, wymiarami, cennikiem czy zastosowaniem. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową ofertę i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego, firmy lub rolnictwa. Fotowoltaika to ekologiczna zielona energia, która przyniesie Ci zysk i pomoże zadbać o środowisko. 

JB Energia partnerem Bruk-Bet Fotowoltaika

Jeśli chcesz zainstalować moduły PV od polskiego producenta, skorzystać z oferty JB Energia. Jesteśmy partnerem Bruk-Bet Fotowoltaika, dzięki temu zyskasz dłuższą niż w standardzie (10-12 lat), bo aż 20-letnią gwarancję produktową. Zapewniamy przy tym specjalistyczny audyt fotowoltaiczny, dobór optymalnych rozwiązań oraz rzetelny montaż i opiekę serwisową. Przygotujemy kalkulację zapotrzebowania na energię elektryczną oraz kosztorys PV - całkowita cena uzależniona będzie od wielkości powierzchni dachu, ilości modułów, montażu itd.

Skontaktuj się z nami - fotowoltaika dla firm, domów i rolnictwa to nasza specjalność!

Wyślij zapytanie