Inwertery GoodWe

Falownik GoodWe

GoodWe to jeden z wiodących producentów inwerterów na europejskim, jak i światowym rynku fotowoltaicznym. Firma koncentruje się głównie (lub również) na badaniach i produkcji falowników fotowoltaicznych oraz rozwiązań do magazynowania energii. Inwertery GoodWe znajduje się w pierwszej dziesiątce w rankingu największych światowych producentów falowników. Przedsiębiorstwo GoodWe posiada oddziały umiejscowione na pięciu kontynentach. Siedziby oddziałów tej marki można znaleźć m.in w Europie (Niemcy, Włochy, Holandia, Turcja, Wielka Brytania), Azji (Chiny, Indie, Korea Południowa), Ameryce Południowej (Brazylia), Ameryce Północnej (Meksyk) oraz w Australii. Od niedawna również oddział GoodWe również zlokalizowany jest w Polsce, a dokładniej w Kaliszu. Producent również oferuje swoją stronę internetową w naszym ojczystym języku.

Inwertery marki GoodWe można znaleźć w ponad 100 krajach, a ich łączna zainstalowana moc na świecie wynosi ponad 12 GW (stan na rok 2018). Światowa popularność falowników GoodWe spowodowana jest przede wszystkim świetnie rozwiniętemu systemowi obsługi Klienta (zarówno instalatorów, jak o ostatecznemu użytkownikowi). GoodWe dla swoich klientów zapewnia również wsparcie posprzedażowe oraz techniczne. GoodWe to azjatycka firma, która koncentruje się na ciągłym rozwoju swojej technologii. Dzięki 200 naukowcom w ich zespole badawczo-rozwojowym GoodWe jest w stanie zaoferować obszerne produkty i rozwiązania dla systemów fotowoltaicznych.

Falowniki GoodWe są dostępne w ofercie instalacji fotowoltaicznych firmy JB Energia

GoodWe posiada gamę falowników od 1 kW do 1 MW wraz z powiązanymi systemami monitorowania. Falowniki GoodWe są bardzo trwałe i odporne na wszelkie warunki. Są zbudowane w standardzie IP65, więc zawsze są godne zaufania w każdej sytuacji. Falowniki tego azjatyckiego producenta są wydajne i funkcjonalne, z maksymalną sprawnością 98,8%. a w połączeniu z systemem MPPT mogą osiągnąć swoją sprawność nawet poziomu powyżej 99,5%. Inwertery GoodWe są niewielkich rozmiarów. Ze względu na swój rozmiar, są również lżejsze od swoich konkurentów. Pomimo swoich gabarytów, falowniki tej firmy są znacznie cichsze od swoich konkurentów, co może się okazać kluczowe dla osób szukających cichych falowników, ze względu choćby na ograniczone możliwości montażu urządzenia w swoim domu. W większości inwerterów tej marki można znaleźć zabezpieczenie przed łukiem AFCI

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Zalety inwertera GoodWe

→ Stosunkowo niskie napięcia startów w porównaniu z innymi falownikami tej klasy

→ W standardowych inwerterach trójfazowych dla domowych instalacji zabezpieczenie AFCI w standardzie

→ Szeroka rozpiętość mocowa produktów

→ Producent inwertera GoodWe otworzył przedstawicielstwo w Polsce

→ Rewelacyjny stosunek ceny do jakości

→ Niewielkie gabaryty urządzenia

Wybierz inwerter GoodWe i ciesz się ze swojej instalacją fotowoltaicznej już dziś!

Wyślij zapytanie