Pompy Ciepła Jarosław

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość uciekających z budżetu pieniędzy? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnego kotła grzewczego? Jeżeli tak, to musisz poznać powietrzną pompę ciepła! Montaż pompy ciepła w Jarosławiu to inwestycja, której będą zazdrościć Ci wszyscy!

Montaż pompy ciepła w Jarosławiu

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które znaleźć można w domach jednorodzinnych, firmach, a także gospodarstwach rolnych. Ten niezwykle ekologiczny system zapewnia swojemu użytkownikowi nie tylko możliwość efektywnego ogrzania budynku, ale również jego wychłodzenia! Jest to funkcja przydatna szczególnie w okresie letnim, gdy nie chcemy inwestować dodatkowych środków pieniężnych w system klimatyzacyjny. Pompa ciepła ponadto umożliwia właścicielowi podgrzanie wody typu użytkowego.

Fotowoltaika i pompa ciepła Jarosław

Co warto podkreślić, do swojej pracy pompa ciepła potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej, pozostałe 75% zapotrzebowania energetycznego pokrywane jest przez energię pobieraną bezpośrednio z otaczającego nas powietrza. Montaż instalacji fotowoltaicznej to świetny pomysł, gdy chcemy maksymalnie obniżyć koszt eksploatacji naszej powietrznej pompy ciepła. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd w całości pokryje zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. Pozostałą nadwyżkę prądu użytkownik instalacji fotowoltaicznej wykorzystać może np. jako zasilanie innych urządzeń elektrycznych.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Jarosław i okolice

Oferta kompleksowego montażu pompy ciepła w Jarosławiu przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, właścicieli gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. Korzystając z naszej oferty klient otrzymuje również pomoc w kwestiach prawnych i pozyskaniu dofinansowań. Ponadto nas klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych form finansowania inwestycji (m.in. leasing, kredyt). Co wyróżnia nas na tle konkurencji? W naszym portfolio znaleźć można wysokiej jakości pompy ciepła pochodzące od sprawdzonych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. 

Jesteśmy firmą posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej ofercie znaleźć można oprócz montażu pomp ciepła, także kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznych. Każdego dnia do grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejne osoby, firmy i gospodarstwa rolne. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientami!  Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z różnych regionów naszego kraju. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Jarosławiu?