Pompy Ciepła Staszów

Chciałbyś obniżyć rachunki za ogrzewanie? Masz już dość stale rosnących kosztów ogrzewania domu lub innego budynku? Chciałbyś zdemontować tradycyjny kocioł grzewczy? Jeżeli tak, to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Staszowie to inwestycja, która przyniesie Ci korzyści nie tylko finansowe!

Montaż pompy ciepła w Staszowie

Powietrzna pompa ciepła, czyli wielofunkcyjny system umożliwiający utrzymanie komfortu termicznego zarówno latem, jak i zimą jest urządzeniem polecanym zarówno do gospodarstw rolnych, firm, jak i domów jednorodzinnych. Efektywna praca pompy ciepła daje możliwość ogrzania domu zimą oraz jego wychłodzenia w okresie letnim. Ponadto będąc posiadaczami pompy ciepła otrzymujemy również funkcję podgrzania wody użytkowej. Jest to szczególnie przydatne, wtedy gdy posiadamy basen lub nasza firma charakteryzuje się dużym zużyciem ciepłej wody użytkowej.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Staszów

Jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pompy ciepła pochodzi z energii elektrycznej. Jednak, czy użytkowanie pompy ciepła musi generować dodatkowe koszty? Dzięki instalacji fotowoltaicznej w Staszowie możliwe jest uczynienie pompy ciepła urządzeniem całkowicie bezkosztowym! Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. Powstała w ten sposób energia elektryczna może jednak zostać wykorzystana nie tylko przez pompę ciepła w Staszowie, ale również inne urządzenia elektryczne (m.in. urządzenia biurowe, sprzęt AGD i RTV).

Pompa ciepła Staszów i okolice

Oferta montażu powietrznej pompy ciepłą w Staszowie przeznaczona jest dla klientów biznesowych, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych. Dla naszych inwestorów przygotowaliśmy szeroką gamę pomp ciepła pochodzących od znanych i zaufanych producentów. Klientom oprócz wysokiej jakości pomp ciepła oraz wzorowej obsługi oferujemy również pomoc w kwestiach finansowania inwestycji w pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne. Jesteśmy otwarci na współpracę biznesową! 

Dlaczego właśnie JB Energia?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Naszą wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych i konferencjach dotyczących odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła i fotowoltaika to dwie nasze największe pasje! W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z różnych regionów kraju. 

Zainteresowany pompą ciepła w Staszowie?

Zapraszamy do kontaktu!