Montaż paneli fotowoltaicznych

Chcesz znaleźć ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie pozwalające na pozyskiwanie prądu? Wybierz montaż paneli słonecznych na dachu lub gruncie, który oferuje firma JB Energia w województwie małopolskim, śląskim, świętokrzyskim, opolskim, łódzkim, lubelskim oraz podkarpackim. Jak przebiega współpraca? Dlaczego warto postawić na montaż fotowoltaiki i kto może najwięcej zyskać? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kompleksowy montaż paneli słonecznych - co zyskasz?

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub na terenie nieruchomości to wiele korzyści. Dzięki niemu:

  • uniezależniasz się od rosnących cen energii,
  • wspierasz środowisko,
  • wpływasz na wzrost wartości nieruchomości,
  • zyskasz znacznie tańszy prąd do wykorzystania na własne potrzeby.

JB Energia - panele fotowoltaiczne z montażem w cenie

Współpracując z naszą firmą, otrzymujesz nie tylko panele fotowoltaiczne, ale także montaż fotowoltaiki w cenie. Nie musisz samodzielnie szukać paneli słonecznych, a następnie firmy, która je zamontuje. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a otrzymasz nie tylko projekt instalacji PV i dobór mocy oraz liczby urządzeń, ale także nie będziesz musiał szukać firmy montażowej, ponieważ JB Energia zapewnia montaż paneli słonecznych w ramach usługi. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych, rolników oraz firmy z województw śląskiego i małopolskiego.

Panele Fotowoltaiczne w ofercie JB Energia

Co obejmuje montaż fotowoltaiki z firmą JB Energia?

Montaż instalacji fotowoltaicznej razem z ekspertami firmy JB Energia to kompleksowe wsparcie, dzięki któremu zyskasz sprawne panele fotowoltaiczne na wiele lat. Co otrzymujesz w ramach montażu fotowoltaiki?

  • projekt instalacji dopasowany do Twoich potrzeb - dobieramy liczbę modułów i ich moc - dzięki temu w pełni wykorzystasz prąd wyprodukowany przez ogniwa słoneczne;
  • wszystkie urządzenia (moduły solarne, inwerter, elementy montażowe i okablowanie).

Oferujemy montaż paneli słonecznych dla gospodarstw domowych, firm i rolników z województw śląskiego i małopolskiego. Przed podpisaniem umowy przyjeżdżamy na miejsce realizacji i oceniamy konstrukcję dachu oraz możliwości montażowe. Pomagamy także kompletować dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania na panele fotowoltaiczne w ramach programu Mój Prąd. W imieniu inwestorów zgłaszamy również instalację fotowoltaiczną do zakładu energetycznego. Współpracujemy z renomowanymi producentami modułów słonecznych, dlatego decydując się na montaż fotowoltaiki razem z nami, masz pewność, że inwestujesz w urządzenia, które przetrwają wiele lat. Możesz wybrać instalacje PV produkowane i serwisowane w Polsce - dzięki temu w razie jakichkolwiek problemów fachowe doradztwo i wsparcie otrzymujesz na miejscu, bez konieczności konsultacji z zagranicznym dostawcą.

Inwertery w ofercie JB Energia

Zobacz nasze wybrane realizacje

Wyślij zapytanie