Pompy Ciepła Limanowa

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Poszukujesz ekologicznego sposobu na ogrzanie domu? A może chciałbyś żyć w zgodzie z otaczającym Cię środowiskiem naturalnym? Powietrzna pompa ciepła pozwoli Ci spełnić wszystkie Twoje marzenia o ciepłym i jednocześnie ekologicznym domu! Inwestycja w pompę ciepła w Limanowej się po prostu opłaca! Nie wierzysz? Poznaj więcej szczegółów!

Montaż pompy ciepła w Limanowej

Pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem zapewniającym swojemu użytkownikowi nie tylko efektywne grzanie (lub chłodzenie) budynku, ale dającym również możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła pozwala więc nie tylko na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, ale również ciepłą wodę i klimatyzację! Pompa ciepła czyni ponadto dom niezależnym od zakładu grzewczego oraz awarii w nim występujących! Nie bez znaczenia jest również fakt, że jest to rozwiązanie ekologiczne umożliwiające ochronę otaczającego nas środowiska naturalnego

Fotowoltaika i pompa ciepła Limanowa i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to świetne uzupełnienie pompy ciepła! Jak to możliwe? Powietrzna pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej, pozostałe 75% pobierane jest bezpośrednio z powietrza. Prąd wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne może w całości pokryć zapotrzebowanie pompy na energię elektryczną czyniąc ją tym samym urządzeniem bezkosztowym! Pozostały powstały w ten sposób prąd pokryje zapotrzebowanie innych urządzeń znajdujących się w gospodarstwie domowym, firmie lub gospodarstwie rolnym

Pompa ciepła Limanowa

Firma JB Energia oferuje usługę montażu pompy ciepła (lub pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej) w Limanowej i okolicach gospodarstwom rolnym, osobom indywidualnym oraz klientom biznesowym. Nasze kompleksowe usługi obejmują nie tylko projekt i montaż odnawialnego źródła energii, ale również pomoc w ewentualnych kwestiach prawnych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjne formy finansowania inwestycji (m.in. kredyt, leasing itp.). Nasi zadowoleni klienci pochodzą z różnych zakątków Polski! 

Dlaczego warto wybrać właśnie JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty oraz umiejętności pozwalające im na świadczenie wysokiej jakości usług monterskich. Cechujemy się wysoką kulturą sprzedaży oraz obsługi klienta! Jesteśmy otwarci na współprace biznesowe. Montaż pompy ciepła w Limanowej jest inwestycją, którą musisz poznać! 

Wybierasz montaż pompy ciepła w Limanowej?