Pompy Ciepła Małopolskie

Wybór sposobu ogrzewania domu, firmy lub budynku gospodarczego spędza Ci sen z powiek? Przeprowadzasz termomodernizację i nie wiesz jakie ogrzewanie wybrać? Powietrzna pompa ciepła to pomysł, który musisz poznać! Ekologiczna, efektywna i przede wszystkim zapewniająca wysoki komfort termiczny, taka właśnie jest oferowana przez JB Energia pompa ciepła typu powietrznego. Już dziś poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że montaż pompy ciepła w Małopolsce to rozwiązanie również dla Ciebie!

Kompleksowy montaż pompy ciepła- województwo małopolskie i okolice 

Powietrzna pompa ciepła jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dzięki prawidłowo zamontowanej pompie ciepła w Małopolsce (oraz innych regionach) możliwe jest ogrzanie lub ochłodzenie domu, a także podgrzanie wody użytkowej. Powietrzna pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli nie tylko na ochronę otaczającego nas środowiska (dzięki redukcji spalin, które dostawały się do atmosfery np. w przypadku ogrzewania domu kotłem z użyciem węgla kamiennego lub innego paliwa), ale również na zaoszczędzenie pieniędzy, które musielibyśmy wydać na ogrzewanie będącego naszą własnością budynku. Aktualnie montaż pompy ciepła w województwie małopolskim jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania. 

Firma JB Energia to wieloletni przedstawiciel branży odnawialnych źródeł energii. W naszej ofercie oprócz powietrznych pomp ciepła znaleźć można kompleksową obsługę i montaż instalacji fotowoltaicznych w Małopolsce (oraz innych województwach naszego kraju). Zarówno montaż powietrznej pompy ciepła, jak i paneli fotowoltaicznych przeprowadzany jest przez wysoce wykwalifikowane ekipy monterskie posiadające wieloletnie doświadczenie w branży.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Fotowoltaika i powietrzna pompa ciepła w Małopolsce od JB Energia 

Jednoczesny montaż pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej to coraz częściej dokonywana na terenie Polski inwestycja w odnawialne źródła energii. Dodatkowy (oprócz montażu pompy ciepła w Małopolsce) montaż instalacji fotowoltaicznej powala na praktycznie bezkosztową obsługę powietrznej pompy ciepła. Energia elektryczna potrzebna do rozruchu pompy ciepła jest wówczas pobierana z puli prądu wyprodukowanego z promieniowania słonecznego przez panele fotowoltaiczne. W Małopolsce montaż pompy ciepła i fotowoltaiki pozwoli na ogrzanie lub ochłodzenie domu (w zależności od pory roku), podgrzanie wody użytkowej, a także zaopatrzenie w energię elektryczną wszystkie urządzenia potrzebujące jej do działania. Prąd wyprodukowany przez instalację fotowoltaiczną można wykorzystać również do naładowania samochodu typu elektrycznego. 

Swoją niezwykle atrakcyjną ofertę montażu instalacji fotowoltaicznej i/lub pompy ciepła w województwie małopolskim kierujemy do klientów indywidualnych, właścicieli firm oraz posiadaczy mniejszych i większych gospodarstw rolnych. Serdecznie zapraszamy po więcej informacji do pracowników naszej firmy!