Fotowoltaika Częstochowa

Czy można się uniezależnić od rosnących cen prądu? Oczywiście! W osiągnięciu celu pomaga fotowoltaika dla klientów z Częstochowy, którą proponują eksperci firmy JB Energia. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne na podstawie realnego zapotrzebowania energetycznego klientów, dzięki czemu panele fotowoltaiczne przynoszą widoczny zysk w postaci niższych rachunków za prąd. Firma JB Energia nie tylko montuje panele słoneczne na gruncie lub dachu w Częstochowie, ale także:

  • pomaga ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu “Mój Prąd”,
  • finalizuje formalności związane ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego,
  • wykonuje bezpłatny audyt fotowoltaiczny Twojego budynku uwzględniający m.in potencjalne miejsca montażowe na dachu oraz gruncie oraz odpowiednie miejsca wpięcia do instalacji prądu zmiennego.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Fotowoltaika - w służbie ekologii w Częstochowie

Degradacja środowiska wciąż postępuje, dlatego warto poszukiwać alternatywnych źródeł energii. Jednym z nich są właśnie ogniwa fotowoltaiczne, które, połączone w większe moduły, pochłaniają promieniowanie słoneczne i produkują prąd stały, który następnie jest przekształcany przez inwerter na prąd zmienny. Fotowoltaika w Częstochowie nie emitują dwutlenku węgla, nie szkodzą zwierzętom, nie zanieczyszczają wód. Co więcej, są mało awaryjne i nie wymagają czasochłonnej obsługi, a pracują przez wiele lat. Fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie zarówno dla właścicieli gospodarstw domowych, rolnych oraz przedsiębiorców, którzy od 2019 roku mogą przesyłać nadmiar energii do zakładu energetycznego i odebrać ją w okresie zimowym.

Instalacje Fotowoltaiczne w Częstochowie od JB Eenrgia

Dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej zyskujesz wiele korzyści. Miasto Częstochowa, jak i okoliczne gminy znajdują się w dobrej strefie nasłonecznienia. Dla posiadacza paneli fotowoltaicznych jest to ogromny plus – może się cieszyć większymi uzyskami i naprodukowanymi kWh.

Wpływasz również na otaczające Cię środowisko. Instalacja Fotowoltaiczna zamontowana w Częstochowie i okolicy powoduje zmniejszenie wpływu szkodliwych substancji dla zdrowia i życia ludzi.

Zamontowane przez nasz panele fotowoltaiczne w Częstochowie wraz z inwerterem tworzą bezobsługową inwestycję. Montując komponenty odpowiedniej jakości, będziesz mógł korzystać ze swojej instalacji przez wiele lat, nie martwiąc się o jej stan techniczny.

Panele Fotowoltaiczne w Częstochowie z firmą JB Energia

W naszej codziennej pracy zajmujemy się przede wszystkim fotowoltaiką dla firm, domów oraz gospodarstw rolnych. Nie stawiamy na półśrodki, dlatego też dobieramy panele fotowoltaiczne w Częstochowie i okolicy najwyższej jakości. Wykonujemy nasze realizacje na komponentach takich firm, jak: LG, Bruk-Bet Fotowoltaika czy też Sharp.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Częstochowie?

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu