Pompy Ciepła Rzeszów

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie i zaoszczędzić? Masz już dość zajmującego miejsce kotła grzewczego?  A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych źródeł ogrzewania? Jeżeli tak- musisz poznać powietrzną pompę ciepła. Montaż pompy ciepła w Rzeszowie jest inwestycją, która odmieni Twoje życie i pozwoli zaoszczędzić!

Montaż pompy ciepła w Rzeszowie 

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem umożliwiającym utrzymanie komfortu termicznego we wnętrzu budynku zarówno zimą, jak i latem. Dodatkową funkcją, którą oferuje pompa ciepła jest możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Jest to funkcja szczególnie przydatna, gdy jesteśmy właścicielami basenu lub nasze gospodarstwo domowe, czy też firma charakteryzują się dużym zużyciem ciepłej wody. Powietrzna pompa ciepła to jednak nie tylko efektywny sposób ogrzewania, ale również spore oszczędności. Do swojej pracy pompa ciepła jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pobiera z sieci elektrycznej! Pozostałe 75% zapotrzebowania to energia pobierana bezpośrednio z powietrza.

Fotowoltaika  i pompa ciepła Rzeszów

Instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, która znacząco obniża koszty eksploatacji pompy ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. To jednak nie wszystko! Powstały w ten sposób prąd może zostać również wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne znajdujące się w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym. Dzięki pompie ciepła i instalacji fotowoltaicznej Twoje rachunki za prąd i ogrzewanie się obniżą, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na co tylko chcesz!

Pompa ciepła Rzeszów i okolice

Usługa kompleksowego montażu pompy ciepła w Rzeszowie i okolicy przeznaczona jest dla klientów biznesowych, właścicieli gospodarstw rolnych i klientów indywidualnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście propozycji niezawodnych pomp ciepła pochodzących od znanych na całym świecie producentów. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z całej Polski! Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z każdego regionu naszego kraju! 

Pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne to główny obszar zainteresowań firmy JB Energia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Naszą wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Nasi klienci mogą skorzystać zarówno z oferty montażu pomp ciepła, jak i instalacji fotowoltaicznych.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Rzeszowie?

[happyforms id="3104" /]