Pompy Ciepła Rzeszów

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie i zaoszczędzić? Masz już dość zajmującego miejsce kotła grzewczego?  A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych źródeł ogrzewania? Jeżeli tak- musisz poznać powietrzną pompę ciepła. Montaż pompy ciepła w Rzeszowie jest inwestycją, która odmieni Twoje życie i pozwoli zaoszczędzić!

Montaż pompy ciepła w Rzeszowie 

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem umożliwiającym utrzymanie komfortu termicznego we wnętrzu budynku zarówno zimą, jak i latem. Dodatkową funkcją, którą oferuje pompa ciepła jest możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Jest to funkcja szczególnie przydatna, gdy jesteśmy właścicielami basenu lub nasze gospodarstwo domowe, czy też firma charakteryzują się dużym zużyciem ciepłej wody. Powietrzna pompa ciepła to jednak nie tylko efektywny sposób ogrzewania, ale również spore oszczędności. Do swojej pracy pompa ciepła jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego pobiera z sieci elektrycznej! Pozostałe 75% zapotrzebowania to energia pobierana bezpośrednio z powietrza.

Fotowoltaika  i pompa ciepła Rzeszów

Instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, która znacząco obniża koszty eksploatacji pompy ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. To jednak nie wszystko! Powstały w ten sposób prąd może zostać również wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne znajdujące się w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym. Dzięki pompie ciepła i instalacji fotowoltaicznej Twoje rachunki za prąd i ogrzewanie się obniżą, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na co tylko chcesz!

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Rzeszów i okolice

Usługa kompleksowego montażu pompy ciepła w Rzeszowie i okolicy przeznaczona jest dla klientów biznesowych, właścicieli gospodarstw rolnych i klientów indywidualnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście propozycji niezawodnych pomp ciepła pochodzących od znanych na całym świecie producentów. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z całej Polski! Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z każdego regionu naszego kraju! 

Pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne to główny obszar zainteresowań firmy JB Energia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Naszą wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz zrozumienie potrzeb klienta. Nasi klienci mogą skorzystać zarówno z oferty montażu pomp ciepła, jak i instalacji fotowoltaicznych.

Pompy ciepła Rzeszów – opłacalna inwestycja dla każdego

Wspólnie z JB Energia możesz zdecydować się na inwestycję, która będzie jednocześnie ekonomiczna i ekologiczna. Dobieramy oraz instalujemy pompy ciepła w Rzeszowie – to propozycja dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników, pragnących cieszyć się ogrzewaniem w budynku. Przeprowadzamy nawet zaawansowane instalacje, zapewniając skuteczność oraz niezawodność. Dodatkowo proponujemy także fotowoltaikę – wówczas pompy ciepła Rzeszów są szczególnie opłacalne. Urządzenia te nie spalają paliwa podczas pracy: potrzebują wyłącznie dostawy energii elektrycznej. Z uwagi na ten fakt, wyposażenie to jest uznawane za ekologiczne i znacznie bardziej przyjazne środowisku względem gazu lub węgla. Jeśli interesują Cię pompy ciepła Rzeszów, JB Energia jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Profesjonalny montaż pompy ciepła w Rzeszowie

Zapewniamy fachowy montaż pompy ciepła w Rzeszowie – prace instalacyjne są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem. Dzięki temu cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu. Sprzęt podczas pracy jest niemal bezobsługowy, na dodatek wyróżnia się bezawaryjnością. Zanim jednak rozpocznie się montaż pompy ciepła Rzeszów, przeprowadzamy audyt. Jego celem jest określenie dokładnych potrzeb inwestora oraz budynku – należy dobrać odpowiednie urządzenie, które będzie maksymalnie wydajne. Podczas przeprowadzania audytu bierzemy pod uwagę powierzchnię użytkową budynku, system termoizolacji, kubaturę oraz typ budownictwa. Następnie proponujemy optymalne rozwiązanie, które będzie ekonomiczne i wydajne jednocześnie. Po ustaleniu szczegółów z inwestorem rozpoczynamy montaż pompy ciepła Rzeszów. Wybierając JB Energia, decydujesz się na profesjonalistów, którzy znają potrzeby klientów.

Powietrzne pompy ciepła w Rzeszowie

Powietrzne pompy ciepła Rzeszów montowane przez JB Energia to sprzęt zaprojektowany przez renomowanych producentów. Dzięki temu urządzenia te są niezawodne podczas codziennej pracy. Należy dodać, że nowoczesna pompa ciepła odpowiada nie tylko za ogrzewanie, ale również ochładzanie budynku, gdy temperatura jest wysoka, na przykład w trakcie gorącego lata. W efekcie sprzęt ten jest wielofunkcyjny i zapewnia satysfakcję z użytkowania. Powietrzne pompy ciepła Rzeszów są skutecznym sposobem na uniezależnienie się od zakładu grzewczego. Najkorzystniejszy efekt w ujęciu finansowym uzyskasz, gdy takie wyposażenie będzie działać jednocześnie z fotowoltaiką.

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Rzeszów

Interesują Cię powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Rzeszów? W JB Energia realizujemy inwestycje opierające się na instalacji obu tych elementów wyposażenia. Wówczas możliwe jest generowanie sporych oszczędności – ogrzewanie zużywa prąd, a ten będzie generowany przy pomocy specjalnych paneli umieszczonych na dachu lub w gruncie. Przypominamy, że powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Rzeszów to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, rolników oraz przedsiębiorców.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Rzeszowie?