Fotowoltaika Kraków

Fotowoltaika w Krakowie? Czemu nie! Instalacje fotowoltaiczne są opłacalne w każdym rejonie Polski – pozwalają stać się niezależnym energetycznie i produkować prąd na własne potrzeby z energii słonecznej. Jeśli zależy Ci, by panele fotowoltaiczne zamontować na gruncie lub dachu Twojego domu w Krakowie, zgłoś się do nas. W ofercie JB Energia znajduje się fotowoltaika dla firm, domu i rolnictwa.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Korzyści z fotowoltaiki w Krakowie

 • Oszczędności finansowe – instalacje fotowoltaiczne w Krakowie produkują prąd przez cały rok, nawet zimą i w pochmurne dni, dlatego w rocznym ujęciu pozwalają na widoczne oszczędności na prąd w domowym lub firmowym budżecie (nawet o 90%).
 • Niezależność energetyczna – możesz samodzielnie produkować prąd na własne potrzeby i uwolnić się od stale rosnących cen prądu. Możesz całkowicie uniezależnić się od zewnętrznego dostawy i czasowych przerw w dostawie prądu (dzięki instalacji PV w systemie off-grid).
 • Wykorzystanie nadwyżek prądu – możesz przesłać nadmiar wyprodukowanej przez instalację energii i odebrać ją w przypadku większego zapotrzebowania, np. zimą, gdy promieniowanie słoneczne jest mniejsze.
 • Dbałość o środowisko – panele słoneczne produkują energię bez negatywnego wpływu na środowisko, redukując w ten sposób emisję dwutlenku węgla.
 • Oszczędność czasu – instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezawaryjna i bezobsługowa, a dobrej jakości inwerter może pracować nieprzerwanie nawet przez 25 lat.
 • Korzyści wizerunkowe – firmy i gospodarstwa korzystające z fotowoltaiki postrzegane są jako bardziej ekologiczne.

Zalety współpracy z JB Energia

Firma JB Energia gwarantuje kompleksowe wsparcie w procesie inwestycji w Krakowie i okolicach, w tym:

 • audyt fotowoltaiczny – ocena potencjału miejsca instalacji i możliwości montażowych na dachu lub gruncie;
 • dobór optymalnego sposobu montażu przynoszącego największy uzysk energetyczny;
 • przygotowanie projektu i wycenę instalacji fotowoltaicznej;
 • fachowy i bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie;
 • finalizację formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego;
 • pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie z programu „Mój Prąd".

Fotowoltaika w Krakowie – Twoje rachunki w Twoich rękach!

Fotowoltaika w Małopolsce to rozwiązanie przynoszące korzyści ekologiczne, ekonomiczne i wizerunkowe. Jeśli zależy Ci na ochronie naszej planety, montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie to opłacalna inwestycja, która pozwoli Ci oszczędzać w dłuższej perspektywie. Firma JB Energia oferuje solidnej jakości panele fotowoltaiczne czołowych producentów, również polskich, dzięki czemu wszelkie formalności można sfinalizować na miejscu, bez konieczności długiego oczekiwania. Jeśli szukasz specjalistów, którzy zapewniają kompleksowe wsparcie w procesie inwestycji w fotowoltaikę w Krakowie, zapraszamy do kontaktu.

Wykonaj montaż fotowoltaiki w Krakowie z JB Energia!

Wyślij zapytanie