Pompy Ciepła Katowice

Twoje rachunki za ogrzewanie są coraz wyższe? Chciałbyś w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać dom, firmę lub budynek gospodarczy? Masz już dość tradycyjnego kotła, który zajmuje sporą ilość miejsca? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Katowicach jest wielopoziomową inwestycją, która pozwala zaoszczędzić oraz stać się bardziej ekologicznym.

Montaż pompy ciepła w Katowicach

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem umożliwiającym zarówno ogrzanie budynku, jak i jego wychłodzenie. Dodatkowo powietrzna pompa ciepła daje swojemu użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to funkcja niezwykle przydatna wtedy, gdy np. posiadamy basen ogrodowy lub też zużywamy duże ilości ciepłej wody typu bieżącego (np. z kranu). Montaż powietrznej pompy ciepła w Katowicach jest więc inwestycją, która czyni budynek ekologicznym, a dodatkowo pozwala jego właścicielowi na zaoszczędzenie sporej ilości środków finansowych! .

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Katowice

Świetnym rozwiązaniem, które polecamy naszym klientom jest jednoczesny (lub odroczony w czasie) montaż pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną czyniąc ją przy tym urządzeniem całkowicie bezkosztowym! Podkreślić należy jednak, że jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła to prąd. Pozostała energia pobierana jest z otaczającego nas powietrza! Nadwyżka wyprodukowanego przez nas prądu może więc zostać wykorzystana przez inne znajdujące się w budynku urządzenia elektryczne

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Katowice i okolice

Firma JB Energia wysokiej jakości powietrzne pompy ciepła pragnie zaoferować klientom biznesowym, gospodarstwom rolnym oraz klientom indywidualnym. W naszym portfolio znaleźć można sprawdzony, bezawaryjny sprzęt pochodzący od zaufanych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Razem z nami montaż pompy ciepła w Katowicach jest inwestycją przynoszącą inwestorowi wyłącznie same korzyści, w tym korzyści finansowe! 

Nowoczesne pompy ciepła Katowice

Oferujemy pompy ciepła Katowice dla domów, firm oraz gospodarstw rolniczych. To profesjonalne wyposażenie odpowiedzialne za ogrzewanie budynku w ekologiczny i ekonomiczny sposób. Instalacje zawsze dobieramy na podstawie potrzeb klienta, aby wyposażenie było zgodne z charakterystyką danego obiektu oraz indywidualnymi preferencjami osób przebywających wewnątrz. Pompy ciepła Katowice to prosty i skuteczny sposób na ogrzewanie, które jest jednocześnie zgodne z naturą oraz sprzyja generowaniu oszczędności. Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania poprzez instalację sprzętu wyłącznie od renomowanych marek, zapewniających niezawodność. Dodatkowo przypominamy, że JB Energia to także fotowoltaika. Zależnie od Twoich potrzeb, pompa ciepła w Katowicach może być zamontowana razem z panelami, które będą odpowiedzialne za generowanie oszczędności. W ten sposób efektywnie wesprzesz środowisko oraz będziesz systematycznie generować ogromne oszczędności. Zapewniamy kompleksową obsługę, a także pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Profesjonalny montaż pompy ciepła w Katowicach

W JB Energia zapewniamy fachowy montaż pompy ciepła w Katowicach. Za prace instalacyjne odpowiadają doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści. Współpracę rozpoczynamy jednak od przeprowadzenia kompleksowego audytu, którego celem jest poznanie potrzeb klienta. Zanim przeprowadzimy montaż pompy ciepła w Katowicach, ustalamy, jakie urządzenie sprawdzi się idealnie w danym obiekcie. Bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje inwestora, powierzchnię użytkową, kubaturę, a także termoizolację budynku. Następnie proponujemy optymalne rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące i korzystne finansowo. Po ustaleniu wszystkich szczegółów realizujemy montaż pompy ciepa w Katowicach. Nowoczesne urządzenia pracują nie tylko w trakcie zimniejszych dni, ale również zapewniają ochładzanie pomieszczeń podczas sezonu letniego. Z tego względu instalacja pompy ciepła jest coraz częstszym wyborem podejmowanym przez osoby indywidualne, firmy oraz gospodarstwa rolne.

Powietrzne pompy ciepła w Katowice

Instalujemy powietrzne pompy ciepła w Katowicach zapewniające optymalny poziom grzewczy przez cały rok. To urządzenia dosłownie bezobsługowe, na dodatek niezawodne i skuteczne. Pozwalają nie tylko ogrzewać, ale także oziębiać budynek, gdy zachodzi taka konieczność. Odpowiednio dobrana pompa ciepła Katowice to skuteczny sposób na uniezależnienie się od zakładu dostarczającego ogrzewanie do budynku. Dodatkowo taka inwestycja ostatecznie podnosi wartość nieruchomości. Montowane przez JB Energia pompy ciepła Katowice zapewniają także ogrzewanie wody użytkowej, która następnie będzie wykorzystywana w kuchni lub łazience. To sposób na ekologiczne ciepło – jeżeli takie rozwiązanie będzie wykorzystywane jednocześnie z fotowoltaiką, możesz spodziewać się niskich rachunków oraz sporych oszczędności. Powietrzne pompy ciepła Katowice to innowacyjny sposób na ogrzewanie domu, budynku firmowego oraz gospodarstwa rolnego.

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Katowice

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Katowicach w połączeniu z fotowoltaiką jest w stanie przynieść ogromne korzyści. To nie tylko aktywne wspieranie środowiska oraz ekologicznych rozwiązań, ale przede wszystkim źródło oszczędności. Podczas codziennej pracy pompa ciepła wykorzystuje energię elektryczną – jeżeli produkcja prądu będzie odbywać się przy pomocy specjalnych paneli, koszty związane z ewentualnym pozyskiwaniem zasobów od zakładu energetycznego zostanie zredukowany lub dosłownie zlikwidowany. Wówczas powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Katowice zagwarantują regularne generowanie oszczędności, więc w długofalowej perspektywie inwestycja przyniesie zwrot. Zachęcamy do kontaktu z JB Energia, a przedstawimy szczegóły naszej oferty. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Katowice to wyposażenie, które zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Instalacje przeprowadzamy zarówno w obrębie domów jednorodzinnych, jak i gospodarstw rolnych oraz firm.

Dlaczego warto wybrać właśnie JB Energia?

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą posiadającą doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Naszą pasją jest fotowoltaika oraz powietrzne pompy ciepła. Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualnie dopasowane oferty. Ciągłe poszerzanie wiedzy pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług obejmujących nie tylko profesjonalny montaż pomp ciepła i fotowoltaiki, ale również bezpośrednią obsługę klientów. Montaż pompy ciepła w Katowicach jest inwestycją, którą musisz poznać!

Zainteresowany pompą ciepła w Katowicach?