Pompy Ciepła Katowice

Twoje rachunki za ogrzewanie są coraz wyższe? Chciałbyś w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać dom, firmę lub budynek gospodarczy? Masz już dość tradycyjnego kotła, który zajmuje sporą ilość miejsca? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco to powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Katowicach jest wielopoziomową inwestycją, która pozwala zaoszczędzić oraz stać się bardziej ekologicznym.

Montaż pompy ciepła w Katowicach

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem umożliwiającym zarówno ogrzanie budynku, jak i jego wychłodzenie. Dodatkowo powietrzna pompa ciepła daje swojemu użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to funkcja niezwykle przydatna wtedy, gdy np. posiadamy basen ogrodowy lub też zużywamy duże ilości ciepłej wody typu bieżącego (np. z kranu). Montaż powietrznej pompy ciepła w Katowicach jest więc inwestycją, która czyni budynek ekologicznym, a dodatkowo pozwala jego właścicielowi na zaoszczędzenie sporej ilości środków finansowych! .

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Katowice

Świetnym rozwiązaniem, które polecamy naszym klientom jest jednoczesny (lub odroczony w czasie) montaż pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na energię elektryczną czyniąc ją przy tym urządzeniem całkowicie bezkosztowym! Podkreślić należy jednak, że jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła to prąd. Pozostała energia pobierana jest z otaczającego nas powietrza! Nadwyżka wyprodukowanego przez nas prądu może więc zostać wykorzystana przez inne znajdujące się w budynku urządzenia elektryczne

Pompa ciepła Katowice i okolice

Firma JB Energia wysokiej jakości powietrzne pompy ciepła pragnie zaoferować klientom biznesowym, gospodarstwom rolnym oraz klientom indywidualnym. W naszym portfolio znaleźć można sprawdzony, bezawaryjny sprzęt pochodzący od zaufanych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Razem z nami montaż pompy ciepła w Katowicach jest inwestycją przynoszącą inwestorowi wyłącznie same korzyści, w tym korzyści finansowe! 

Dlaczego warto wybrać właśnie JB Energia?

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą posiadającą doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Naszą pasją jest fotowoltaika oraz powietrzne pompy ciepła. Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualnie dopasowane oferty. Ciągłe poszerzanie wiedzy pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług obejmujących nie tylko profesjonalny montaż pomp ciepła i fotowoltaiki, ale również bezpośrednią obsługę klientów. Montaż pompy ciepła w Katowicach jest inwestycją, którą musisz poznać!

Zainteresowany pompą ciepła w Katowicach?

[happyforms id="3104" /]