Pompy Ciepła Rybnik

Montaż pompy ciepła w Rybniku i okolicach to rozwiązanie Twoich problemów dotyczących ogrzewania. Jeśli poszukujesz efektywnego sposobu na ogrzanie domu zimą oraz wychłodzenie go w okresie letnim, a nie chcesz wybierać tradycyjnych sposobów ogrzewania i masz już dość spalin, poznaj oferowaną przez JB Energia powietrzną pompę ciepła i przekonaj się o jej licznych korzyściach ekonomicznych i ekologicznych.

Jak działa pompa ciepła i jakie są jej korzyści?

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem zapewniającym efektywne ogrzewanie domu zimą. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dzięki odwróconemu obiegowi czynnika chłodniczego możliwe jest wykorzystanie pompy ciepła jako urządzenia chłodzącego w okresie letnim. Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać (w przypadku wyboru pompy powietrznej typu powietrze-woda) jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Rybniku i okolicach pozwoli więc nie tylko zadbać o nasze środowisko naturalne, ale również uniezależnić dany budynek od zakładu ciepłowniczego.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła w Rybniku

Rozwiązaniem, które umożliwia maksymalne obniżenie kosztów funkcjonowania powietrznej pompy ciepła w Rybniku, jest zamontowanie (w tym samym czasie lub w okresie późniejszym) instalacji fotowoltaicznej. Energia elektryczna wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego może zostać jednak użyta nie tylko do rozruchu pompy ciepła. Prąd ten z powodzeniem wykorzystywany jest również przez inne urządzenia elektryczne (np. laptopy, telefony komórkowe, lodówki i inne sprzęty) w Twoim domu lub firmie.

Jak wybrać pompę ciepła? Rybnik i okolice

W JB Energia pomożemy Ci wybrać najlepszą pompę ciepła do potrzeb budynku Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. Oszacujemy jego zapotrzebowanie energetyczne, źródło ciepła oraz sposób połączenia ich z urządzeniami grzewczymi. Firma JB Energia to wyspecjalizowane przedsiębiorstwo z branży odnawialnych źródeł energii. Swoją ofertę kompleksowego montażu powietrznych pomp ciepła na Śląsku kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, jak i właścicieli gospodarstw rolnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą ciągle pogłębiamy. Naszym klientom oferujemy optymalne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Pracujemy ze sprzętem najwyższej jakości. Montaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych wykonywany jest przez sprawdzone ekipy monterskie posiadające odpowiednie uprawnienia i certyfikaty.

Postaw na pompę ciepła w Rybniku już dziś!