Pompy Ciepła Rybnik

Poszukujesz efektywnego sposobu na ogrzanie domu zimą oraz wychłodzenie go w okresie letnim? Nie chcesz wybierać tradycyjnych sposobów ogrzewania? Masz już dość spalin? Montaż pompy ciepła w Rybniku i okolicach to rozwiązanie Twoich problemów dotyczących ogrzewania. Poznaj oferowaną przez JB Energia powietrzną pompę ciepła i przekonaj się o tym sam!

Montaż pompy ciepła w Rybniku

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem zapewniającym efektywne ogrzewanie domu zimą. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dzięki odwróconemu obiegowi czynnika chłodniczego możliwe jest wykorzystanie pompy ciepła jako urządzenia chłodzącego w okresie letnim. Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać (w przypadku wyboru pompy powietrznej typu powietrze-woda) jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Rybniku i okolicach pozwoli więc nie tylko o zadbanie o nasze środowisko naturalne, ale również uniezależnienie budynku od zakładu ciepłowniczego.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła w Rybniku 

Rozwiązaniem, które umożliwia maksymalne obniżenie kosztów funkcjonowania powietrznej pompy ciepła jest zainstalowane (w tym samym czasie lub w okresie późniejszym) instalacji fotowoltaicznej. Energia elektryczna wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego może zostać jednak użyta nie tylko do rozruchu pompy ciepła. Prąd ten z powodzeniem wykorzystywany jest również przez inne urządzenia elektryczne (np. laptopy, telefony komórkowe, lodówki i inne sprzęty).

Powietrzna pompa ciepła- Rybnik i okolice

Firma JB Energia to wyspecjalizowane przedsiębiorstwo z branży odnawialnych źródeł energii. Swoją ofertę kompleksowego montażu powietrznych pomp ciepła w województwie śląskim kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, jak i właścicieli gospodarstw rolnych. W naszym portfolio znaleźć można kilkuset zadowolonych klientów, którzy skorzystali nie tylko z możliwości montażu pompy ciepła, ale również instalacji fotowoltaicznej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą ciągle pogłębiamy. Naszym klientom oferujemy optymalne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Pracujemy ze sprzętem najwyższej jakości. Montaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych wykonywany jest przez sprawdzone ekipy monterskie posiadające odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. 

Postaw na pompę ciepła w Rybniku już dziś!

[happyforms id="3104" /]