Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika w Katowicach to rozwiązanie proponowane przez JB Energia, dzięki któremu znacznie zaoszczędzisz pieniądze na energii elektrycznej, a przy zadbasz o środowisko. Oferujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla domów, firm i gospodarstw rolnych. Zainwestuj w przyszłość już dziś, wybierając ekologiczną energię ze słońca.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Dlaczego fotowoltaika w Katowicach się opłaca?

Fotowoltaika na Śląsku dostarcza wielu korzyści. Po pierwsze, Katowice i cały Śląsk to region w Polsce, w którym szczególnie silne jest natężenie szkodliwego dla zdrowia i środowiska smogu. Fotowoltaika to zielona ekologiczna energia czerpana ze słońca, zmniejszająca emisję szkodliwych substancji powstających ze spalania nieodnawialnych źródeł energii (np. popularnego w Katowicach węgla).

Ponadto, energia powstająca z udziałem ogniw fotowoltaicznych przyczynia się do zmniejszenia rachunków za energię elektryczną. Choć fotowoltaika jest długofalową inwestycją, to zwraca się już po 5-7 latach, a w ciągu kolejnych kilkunastu generuje zysk. Panele słoneczne w Katowicach i innych miejscowościach w Polsce są praktycznie bezobsługowe, a dobrej jakości moduły mogą pracować bezawaryjnie nawet przez 25 lat!

Panele fotowoltaiczne w Katowicach z JB Energia

Chociaż siedziba naszej firmy JB Energia znajduje się w Dąbrowie Tarnowskiej, to naszą specjalnością jest fotowoltaika dla firm, domów i rolnictwa w całej Polsce. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne stworzone z wysokiej jakości modułów pochodzących od renomowanych polskich producentów. Zapewniamy rzetelny audyt fotowoltaiczny, dobór najlepszego rozwiązania do potrzeb danego gospodarstwa, a także staranne przygotowanie dokumentacji, profesjonalny montaż i zgłoszenie instalacji oraz opiekę serwisową.

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Katowicach?

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.