POMPY CIEPŁA

Ekologiczne, efektywnie działające, a przede wszystkim dopasowane do Twoich potrzeb, takie są właśnie pompy ciepła oferowane przez firmę JB Energia. Dynamiczny rozwój branży odnawialnych źródeł energii sprawił, że w ofercie JB Energia znaleźć można już nie tylko montaż instalacji fotowoltaicznych, ale również powietrzne pompy ciepła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zarówno możliwość przeprowadzenia pojedynczej inwestycji (tj. montaż pompy ciepła lub fotowoltaiki), jak i kompleksową obsługę inwestycji polegających na jednoczesnym montażu pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej.

Montaż pompy ciepła- kompleksowa usługa oferowana przez firmę JB Energia

JB Energia to intensywnie rozwijająca się firma z branży odnawialnych źródeł energii. Montaż pomp ciepła (na Śląsku, w Małopolsce oraz wielu innych regionach Polski) to kolejny etap w drodze do w pełni ekologicznego środowiska zewnętrznego. Klientom biznesowym oraz indywidualnym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle poszerzana wiedza pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. W naszym portfolio znaleźć można mniejsze i większe inwestycje, których celem zawsze jest ograniczenie ilości zanieczyszczeń dostających się do atmosfery, a także zaoszczędzenie sporej ilości środków finansowych. 

Powietrzne pompy ciepła (ASHP), które oferujemy naszym klientom pochodzą od sprawdzonych i znanych od wielu lat producentów. To właśnie dzięki tym urządzeniom możliwe jest ogrzanie (lub oziębienie) budynku, a także podgrzanie wody użytkowej. Oferowane przez nas pompy ciepła są ekologicznym sposobem na uniezależnienie naszego domu, gospodarstwa lub przedsiębiorstwa od zakładu grzewczego. Montaż pompy ciepła może obejmować ponadto montaż instalacji fotowoltaicznej. Połączenie tych dwóch odnawialnych źródeł energii pozwoli maksymalnie obniżyć koszty ogrzewania domu, a także zmniejszyć wysokość rachunków za prąd (energię elektryczną).

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzne pompy ciepła od JB Energia- oferta dla klientów biznesowych oraz indywidualnych

Powietrzne pompy ciepła to aktualnie jedne z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. W swojej pracy wykorzystują one otaczające nas powietrze! Przed ich montażem w Państwa domu, firmie lub gospodarstwie rolnym firm JB Energia przeprowadza audyt umożliwiający idealne dopasowanie pompy ciepła do aktualnych oraz przyszłych potrzeb grzewczych inwestora. Pod uwagę brany jest nie tylko oczekiwany komfort termiczny mieszkańców lub pracowników, ale także indywidualne warunki budownictwa (m.in. jego powierzchnia, kubatura, przeprowadzona wcześniej termomodernizacja). Montaż pompy ciepła przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia.
Oferowane przez JB Energia pompy ciepła są systemami wielofunkcyjnymi zapewniającymi właścicielowi efektywne ogrzewanie budynku w miesiącach chłodniejszych oraz jego oziębianie w czasie, gdy temperatura na zewnątrz wynosi nawet kilkadziesiąt stopni powyżej zera. Ponadto powietrzne pompy ciepła mają funkcję ogrzewania wody użytkowej.
Więcej informacji na temat montażu pompy ciepła na Śląsku, w Małopolsce oraz w innych rejonach naszego kraju znajdą Państwo u naszych pracowników.

Wykonaj montaż pompy ciepła z JB Energia!