Pompy Ciepła Gliwice

Pompy ciepła w Gliwicach to nowoczesne rozwiązanie i sposób na oszczędności. Jesteś w trakcie poszukiwań efektywnego sposobu na ogrzanie swojego domu? Masz już dość tradycyjnych sposobów ogrzewania? Chciałbyś uczynić swój dom bardziej ekologicznym? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Montaż pompy ciepła w Gliwicach pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, ale również zadbać o komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą!

Jak działa pompa ciepła?

Powietrzna pompa ciepła to jeden z rodzajów wielofunkcyjnego, niezwykle efektywnego urządzenia umożliwiającego ogrzanie lub ochłodzenie budynku. Zasada działania pompy ciepła jest podobna do zasady działania lodówki. Pompy ciepła wykorzystują zasoby środowiska (woda, powietrze, grunt), pobierają z nich ciepło, a następnie wykorzystują czynniki chłodnicze i optymalne sprężenie, by wytworzyć ciepło, które możesz wykorzystać do ogrzewania domu lub CWU. Nowoczesne pompy ciepła wzbogacone są w urządzenia sterownicze, dzięki którym ustawisz optymalną dla Ciebie temperaturę.

Korzyści montażu pompy ciepła w Gliwicach

Pompa ciepła to ekologiczny sposób na ogrzewanie domu i nie tylko. W przypadku powietrznej pompy ciepła typu powietrze-woda możliwe jest także podgrzanie wody użytkowej. Przeprowadzony w Gliwicach montaż pompy ciepła pozwala więc na uniezależnienie się od zakładu ciepłowniczego. Dodatkową zaletą pompy ciepła jest możliwość chłodzenia domu lub innego budynku (np. siedziby firmy czy też budynku gospodarczego) w okresie letnim. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy nasz dom nie posiada systemu klimatyzacyjnego.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Fotowoltaika i pompa ciepła w Gliwicach

Firma JB Energia to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z branży odnawialnych źródeł energii. W naszym portfolio oprócz powietrznych pomp ciepła znaleźć można również kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych w województwie śląskim oraz innych regionach naszego kraju. Połączenie paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła jest inwestycją, która jest również coraz częściej wybierana przez naszych klientów. Takie połączenie pozwala na maksymalne obniżenie kosztów nie tylko ogrzewania domu, ale również użytkowania sprzętów elektronicznych.

Pompy ciepła powietrzne – Gliwice i okolice

Montaż powietrznej pompy ciepła w Gliwicach jest inwestycją, która polecamy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Swoje usługi oferujemy także właścicielom gospodarstw rolnych różnej wielkości. Zamontowanie pompy ciepła na Śląsku pozwoli inwestorowi zaoszczędzić pieniądze oraz stać się bardziej ekologicznym. Powietrzna pompa ciepła to urządzenie, które uczyni budynek niezależnym pod względem grzewczym!

Pompy ciepła Gliwice instalowane przez JB Energia

Pompy ciepła Gliwice to wydajny i niezawodny sposób na ogrzewanie domu, zakładu pracy lub gospodarstwa rolniczego. Wyposażenie to jest ekologiczne, ponieważ nie zużywa paliwa podczas działania – urządzenie potrzebuje wyłącznie źródła energii elektrycznej. Pompy ciepła w Gliwicach instaluje JB Energia: za prace montażowe odpowiadają wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem. Przeprowadzamy zarówno pojedyncze, jak i złożone inwestycje. Często pompy ciepła Gliwice są instalowane razem z fotowoltaiką, aby w ten sposób zapewnić maksymalne oszczędności. Dodatkowo takie rozwiązanie pozostaje całkowicie przyjazne naturze. Jeśli chcesz skorzystać z pompy ciepła w Gliwicach lub pobliskich miejscowościach, skontaktuj się z JB Energia.

Montaż pompy ciepła w Gliwicach

Montaż pompy ciepła w Gliwicach realizowany przez JB Energia to gwarancja profesjonalizmu oraz niezawodności. Poza pracami instalacyjnymi zapewniamy także serwisowanie urządzenia. Warto jednak wiedzieć, że jako fachowcy podchodzimy w sposób indywidualny do potrzeb każdego klienta. Montaż pompy ciepła Gliwice jest przeprowadzany dopiero po wykonaniu dokładnego audytu. Aby dobrać odpowiednie urządzenie, sprawdzamy izolację termiczną budynku – dodatkowo bierzemy pod uwagę powierzchnię użytkową oraz kubaturę. Następnie wnioski konsultujemy z inwestorem oraz przedstawiamy proponowane rozwiązanie. Montaż pompy ciepła Gliwice realizowany przez JB Energia to najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz gwarancja niezawodności.

Powietrzne pompy ciepła w Gliwicach

Pompy ciepła montowane w Gliwicach to urządzenia wielofunkcyjne. Choć odpowiadają za ogrzewanie, w miesiącach letnich są wykorzystywane również do ochładzania budynku. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i na zapleczu firmowym. Poza tym służą do podgrzewania wody użytkowej, przydatnej w łazience oraz kuchni. Powietrzne pompy ciepła Gliwice od JB Energia to wyłącznie wyposażenie zaprojektowane przez renomowane marki. Sprzęt ten wyróżnia się bezawaryjną pracą oraz niemal bezobsługową formą. Inwestycja w takie urządzenie może być połączona z instalacją paneli fotowoltaicznych, których zadaniem będzie generowanie energii elektrycznej. Wówczas powietrzna pompy ciepła Gliwice będzie zakupem niedrogim, przynoszącym oszczędności w długofalowej perspektywie.

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Gliwice

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Gliwice to połączenie, które pozwala wspierać ekologię, a także domowe – lub firmowe – finanse. Urządzenia te w pewien sposób wspierają się wzajemnie. Panele słoneczne służą do wytwarzania energii elektrycznej, a prąd jest wykorzystywany do ogrzewania budynku. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Gliwice mogą być jednocześnie zamontowane przez JB Energia. Taka inwestycja zapewni stosunkowo szybszy zwrot, dodatkowo znacznie podnosi wartość nieruchomości. Zapewniamy fachową obsługę klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Gliwicach to także korzystne rozwiązanie dla rolników.

Postaw na JB Energia!

JB Energia jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Nasze usługi przeprowadzane są w sposób kompleksowy. Montaże odbywają się z udziałem wykwalifikowanych ekip posiadających wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia. Razem zadbajmy o nasze środowisko!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Montaż pompy ciepła w Gliwicach to inwestycja, której nie pożałujesz!