Pompy Ciepła Gliwice

Pompy ciepła w Gliwicach to nowoczesne rozwiązanie i sposób na oszczędności. Jesteś w trakcie poszukiwań efektywnego sposobu na ogrzanie swojego domu? Masz już dość tradycyjnych sposobów ogrzewania? Chciałbyś uczynić swój dom bardziej ekologicznym? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Montaż pompy ciepła w Gliwicach pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, ale również zadbać o komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą!

Jak działa pompa ciepła?

Powietrzna pompa ciepła to jeden z rodzajów wielofunkcyjnego, niezwykle efektywnego urządzenia umożliwiającego ogrzanie lub ochłodzenie budynku. Zasada działania pompy ciepła jest podobna do zasady działania lodówki. Pompy ciepła wykorzystują zasoby środowiska (woda, powietrze, grunt), pobierają z nich ciepło, a następnie wykorzystują czynniki chłodnicze i optymalne sprężenie, by wytworzyć ciepło, które możesz wykorzystać do ogrzewania domu lub CWU. Nowoczesne pompy ciepła wzbogacone są w urządzenia sterownicze, dzięki którym ustawisz optymalną dla Ciebie temperaturę.

Korzyści montażu pompy ciepła w Gliwicach

Pompa ciepła to ekologiczny sposób na ogrzewanie domu i nie tylko. W przypadku powietrznej pompy ciepła typu powietrze-woda możliwe jest także podgrzanie wody użytkowej. Przeprowadzony w Gliwicach montaż pompy ciepła pozwala więc na uniezależnienie się od zakładu ciepłowniczego. Dodatkową zaletą pompy ciepła jest możliwość chłodzenia domu lub innego budynku (np. siedziby firmy czy też budynku gospodarczego) w okresie letnim. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy nasz dom nie posiada systemu klimatyzacyjnego.

Fotowoltaika i pompa ciepła w Gliwicach

Firma JB Energia to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z branży odnawialnych źródeł energii. W naszym portfolio oprócz powietrznych pomp ciepła znaleźć można również kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych w województwie śląskim oraz innych regionach naszego kraju. Połączenie paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła jest inwestycją, która jest również coraz częściej wybierana przez naszych klientów. Takie połączenie pozwala na maksymalne obniżenie kosztów nie tylko ogrzewania domu, ale również użytkowania sprzętów elektronicznych.

Pompy ciepła powietrzne – Gliwice i okolice

Montaż powietrznej pompy ciepła w Gliwicach jest inwestycją, która polecamy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Swoje usługi oferujemy także właścicielom gospodarstw rolnych różnej wielkości. Zamontowanie pompy ciepła na Śląsku pozwoli inwestorowi zaoszczędzić pieniądze oraz stać się bardziej ekologicznym. Powietrzna pompa ciepła to urządzenie, które uczyni budynek niezależnym pod względem grzewczym!

Postaw na JB Energia!

JB Energia jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Nasze usługi przeprowadzane są w sposób kompleksowy. Montaże odbywają się z udziałem wykwalifikowanych ekip posiadających wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia. Razem zadbajmy o nasze środowisko!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Montaż pompy ciepła w Gliwicach to inwestycja, której nie pożałujesz!