Pompy Ciepła Busko-Zdrój

Chcesz obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość stale rosnących rachunków? A może poszukujesz ekologicznej alternatywy dla tradycyjnego kotła? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które pozwoli Ci stać się niezależnym finansowo od zakładu ciepłowniczego! Montaż pompy ciepła w Busko-Zdroju to inwestycja, którą już teraz możesz przeprowadzić wraz z JB Energia!

Montaż pompy ciepła w Busko-Zdroju

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia jednak nie tylko efektywne ogrzanie budynku. Decydując się na montaż pompy ciepła otrzymamy również możliwość wychłodzenia pomieszczeń w okresie letnim oraz podgrzania ciepłej wody użytkowej o każdej porze roku! Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że w swojej pracy pompa ciepła pobiera jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania energetycznego z sieci elektrycznej. Pozostałe 75% to energia pobierana bezpośrednio z otaczającego nas powietrza. Pompa ciepła jest więc rozwiązaniem, które znacząco obniży koszt ogrzewania domu, a także pozwoli zaoszczędzić na klimatyzatorach.

Fotowoltaika i pompa ciepła Busko-Zdrój

Koszty funkcjonowania pompy ciepła można jednak jeszcze bardziej obniżyć! Montaż instalacji fotowoltaicznej w Busko-Zdroju pozwoli na pokrycie całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła na prąd. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego prąd to darmowa energia, którą wykorzysta jednak nie tylko powietrzna pompa ciepła, ale również inne urządzenia znajdujące się w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym. Połączenie fotowoltaiki i pompy ciepła to inwestycja w czyste środowisko i pełną oszczędności kieszeń!

Pompa ciepła Busko-Zdrój i okolice

Kompleksowy montaż powietrznej pompy ciepła w Busko-Zdroju jest usługą oferowaną przez JB Energia klientom indywidualnym (np. właścicielom domów jednorodzinnych), klientom biznesowym oraz właścicielom gospodarstw rolnych. Nasze portfolio obejmuje zadowolonych klientów z różnych regionów Polski. W naszej ofercie znaleźć można sprawdzone i bezawaryjne pompy ciepła pochodzące od czołowych producentów sprzętu elektronicznego. Oprócz pomp ciepła naszym klientom oferujemy również instalacje fotowoltaiczne, czyli darmowy prąd pochodzący ze słońca!

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, który dla klientów przygotowuje optymalne rozwiązania przynoszące korzyści, nie tylko finansowe. Nasze instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła spotkać można w różnych zakątkach kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, właścicielami firm, a także gospodarstwami rolnymi. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość produktów, terminowość oraz fachowy montaż. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Busko-Zdroju?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!