Pompy Ciepła Oświęcim

Poszukujesz taniego i  efektywnego sposobu na ogrzanie domku jednorodzinnego? Masz już dość kotłów grzewczych, które zajmują sporo miejsca w Twojej firmie? A może chciałbyś w alternatywny sposób ogrzać swój budynek gospodarczy? Powietrzna pompa ciepła to odpowiedź, która usatysfakcjonuje zarówno klientów indywidualnych i biznesowych, jak i właścicieli gospodarstw rolnych. Już dzisiaj poznaj ofertę pomp ciepła w Oświęcimiu od JB Energia!

Montaż pompy ciepła w Oświęcimiu

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które nie tylko pozwala na ogrzanie domu w okresie jesienno-zimowym, ale również dzięki odwróconemu obiegowi czynnika chłodniczego na jego ochłodzenie w przypadku wyższych temperatur. Ponadto montaż powietrznej pompy ciepła typu powietrze-woda umożliwia podgrzanie wody typu użytkowego. Powietrzna pompa ciepła jest więc urządzeniem, które sprawi, że budynek oraz jego właściciel staną się niezależnymi od zakładu ciepłowniczego.

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika- województwo małopolskie

Firma JB Energia oferuje swoim klientom wysokiej klasy powietrzne pompy ciepła, które umożliwiają nie zarówno ogrzanie, jak i wyziębienie wnętrz. W przypadku powietrznych pomp ciepła typu powietrze-woda istnieje również możliwość podgrzania wody użytkowej (zarówno do użytku bieżącego, jak i jako wypełnienie basenu rekreacyjnego). Inwestycją uzupełniającą działanie powietrznej pompy ciepła w Oświęcimiu może być montaż instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd w znacznym stopniu obniży koszty funkcjonowania powietrznej pompy ciepła w Oświęcimiu.

Pompa ciepła w Oświęcimiu i okolicach

Firma JB Energia swoje usługi kompleksowego montażu pomp ciepła oraz fotowoltaiki na terenie województwa małopolskiego kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Montaże wysokiej jakości sprzętu wykonywane są przez wykwalifikowanych monterów posiadających potrzebne uprawnienia i certyfikaty. Wiedza i doświadczenie to tylko niektóre z zalet firmy JB Energia

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmy z branży odnawialnych źródeł energii. W naszym portfolio znaleźć można kilkaset udanych inwestycji. Nasi klienci (nie tylko z województwa małopolskiego, ale również całej Polski!) cieszą się już od dłuższego czasu z darmowego prądu oraz komfortu termicznego w domu, budynku gospodarczym lub siedzibie firmy. Montaż pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej w Oświęcimiu jest inwestycją, którą musisz poznać!