Pompy Ciepła Nowy Sącz

Chciałbyś w efektywny, a jednocześnie tani sposób ogrzać swój dom? Poszukujesz sposobu na utrzymanie komfortu termicznego w siedzibie firmy? A może posiadasz budynki gospodarcze, które potrzebują odpowiedniej temperatury we wnętrzach? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia to odpowiedź na wszystkie powyższe pytania! Decydując się na montaż pompy ciepła w Nowym Sączu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale staniesz się również bardziej ekologiczny!

Montaż pompy ciepła w Nowym Sączu

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które nie tylko pozwala na ogrzanie domu w okresie jesienno-zimowym, ale również dzięki odwróconemu obiegowi czynnika chłodniczego na jego ochłodzenie w przypadku wyższych temperatur. Ponadto montaż powietrznej pompy ciepła typu powietrze-woda umożliwia podgrzanie wody typu użytkowego. Powietrzna pompa ciepła jest więc urządzeniem, które sprawi, że budynek oraz jego właściciel staną się niezależnymi od zakładu ciepłowniczego.

Fotowoltaika i pompa ciepła- Nowy Sącz i okolice

Montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Nowym Sączu to inwestycja, która czyni dom samowystarczalnym zarówno pod względem grzewczym (chłodniczym), jak i energetycznym. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd może zostać wszak wykorzystany nie tylko przez pracująca pompę ciepła, ale również inne urządzenia wymagające energii elektrycznej do swojego działania.  Montaż pompy ciepła w  Nowym Sączu staje się wówczas jeszcze bardziej opłacalną inwestycją!

Powietrzne pompy ciepła od JB Energia w Nowym Sączu

Firma JB Energia jest przedsiębiorstwem oferującym montaż pomp ciepła na terenie Nowego Sącza dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych. W naszej pracy stawiamy na znanych i sprawdzonych producentów pomp ciepła. Swoim klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości sprzęt. Montaż pompy ciepła w Nowym Sączu to inwestycja, która przynosi inwestorowi wyłącznie korzyści! 

Dlaczego JB Energia?

JB Energia to prężnie rozwijający się przedstawiciel branży odnawialnych źródeł energii. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko montaż pomp ciepła na terenie całego kraju, ale również kompleksowe usługi monterskie instalacji fotowoltaicznych. Praca z odnawialnymi źródłami energii jest naszą pasją, która ciągle pogłębiamy i udoskonalamy. W naszym portfolio znaleźć można już kilkuset zadowolonych klientów. Wszelkie prace monterskie przeprowadzane są wyłącznie przez wykwalifikowanych monterów posiadających odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Bezpieczeństwo to podstawa!