Pompy Ciepła Strzyżów

Chciałbyś znacząco obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość coraz wyższych rachunków? A może poszukujesz alternatywy dla posiadanego kotła grzewczego? Jeżeli tak, to montaż pompy ciepła w Strzyżowie jest inwestycją właśnie dla Ciebie! Powietrzna pompa ciepła odmieni Twoje życie i pozwoli na powiększenie posiadanych oszczędności!

Montaż pompy ciepła w Strzyżowie

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem umożliwiającym zachowanie komfortu termicznego we wnętrzu budynku zarówno zimą, jak i latem. Dodatkowo montaż pompy ciepła daje użytkownikowi możliwość podgrzania ciepłej wody typu użytkowego. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy jesteśmy posiadaczami basenu lub nasza firma, czy też gospodarstwo rolne charakteryzuje się wysokim zużyciem ciepłej wody. Montaż pompy ciepła w Strzyżowie jest inwestycją, która pozwala jednocześnie stać się ekologicznym oraz obniżyć rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę.

Fotowoltaika i pompa ciepła Strzyżów

Całkowite zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła pokrywane jest jedynie w 25% przez prąd. Aż 75% zapotrzebowania to energia pobierana bezpośrednio z otaczającego nas powietrza. Koszty eksploatacji powietrznej pompy ciepła mogą być jednak jeszcze niższe. Jak to możliwe? Dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej nie tylko obniżysz rachunki za prąd, ale również koszt funkcjonowania pompy ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd pokryje zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną. To jednak nie wszystko! Powstały w ten sposób prąd może zostać również wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne w naszym domu, firmie lub gospodarstwie rolnym.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Strzyżów i okolice

Kompleksowa usługa montażu pompy ciepła w Strzyżowie i okolicy przeznaczona jest dla klientów biznesowych, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście propozycji wysokiej jakości pomp ciepła pochodzących od zaufanych producentów. W naszej codziennej pracy stawiamy nie tylko na wykwalifikowanych pracowników, ale również zrozumienie potrzeb inwestorów! 

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Naszym klientom oferujemy zarówno montaż pomp ciepła, jak i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Z darmowego prądu oraz taniego ogrzewania od JB Energia korzysta już kilkuset zadowolonych klientów z różnych regionów Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, gospodarstwami rolnymi oraz klientami biznesowymi. Montaż pompy ciepła w Strzyżowie to inwestycja, którą musisz poznać! 

Zainteresowała Cię pompa ciepła w Strzyżowie?