Fotowoltaika Małopolska

Fotowoltaika w Małopolsce to opłacalna inwestycja, która pozwala na produkcję prądu dla firmy, gospodarstwa domowego lub rolnego. Jeśli i Ty masz dość rosnących cen prądu, to instalacje fotowoltaiczne, które firma JB Energia proponuje klientom z Małopolski, w takich miastach jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Miechów, Wieliczka, Sucha Beskidzka, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Niepołomice, Nowy Targ, Skawina, Gorlice czy Bochnia są dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jakie zalety wiążą się z wyborem ogniw fotowoltaicznych i co zyskasz? Skontaktuj się z nami i poznaj tajniki ich działania!

Fotowoltaika w Małopolsce - wsparcie JB Energia na każdym etapie realizacji

Współpraca z firmą JB Energia to kompleksowe wsparcie, dzięki któremu zamontujesz panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie w województwie małopolskim. Naszym klientom oferujemy:

  • projekt fotowoltaiki,
  • dobór odpowiedniej liczby urządzeń o właściwej mocy,
  • zgłoszenie instalacji PV do sieci energetycznej,
  • pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie paneli fotowoltaicznych w ramach programu “Mój Prąd”.

W ramach dofinansowania fotowoltaiki w województwie małopolskim pomagamy uzyskać niskooprocentowane kredyty oraz wnioskować o wsparcie w ramach programu Mój Prąd.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne to widoczne oszczędności?

W jaki sposób działają instalacje fotowoltaiczne? Specjalne, krzemowe panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd stały z promieniowania UV. Następnie inwerter przekształca go na prąd zmienny potrzebny w domowej czy firmowej instalacji. Co więcej, dzięki Ustawie o OZE (Odnawialnych Źródłach Energii) nadmiar energii, niewykorzystany latem, jest przesyłany do sieci energetycznej, a Ty możesz o odebrać zimą. Dlatego fotowoltaika w województwie małopolskim dla gospodarstw domowych zwróci się już po 4-5 latach i w następnym okresie będzie na siebie zarabiać! Co więcej, instalacje fotowoltaiczne są ekologiczne, ponieważ ograniczają emisję CO2 do atmosfery. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Małopolski, którzy chcą zainwestować w montaż paneli fotowoltaicznych od polskich producentów.

Zostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się szybko!