Fotowoltaika Małopolska

Fotowoltaika w Małopolsce to opłacalna inwestycja, która pozwala na produkcję prądu dla firmy, gospodarstwa domowego lub rolnego. Jeśli i Ty masz dość rosnących cen prądu, to instalacje fotowoltaiczne, które firma JB Energia proponuje klientom z Małopolski.

Zobacz nasze wybrane realizacje z Małopolski

Fotowoltaika w Małopolsce - wsparcie JB Energia na każdym etapie realizacji

Współpraca z firmą JB Energia to kompleksowe wsparcie, dzięki któremu zamontujesz panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie w województwie małopolskim. Naszym klientom oferujemy:

W ramach dofinansowania fotowoltaiki w województwie małopolskim pomagamy uzyskać niskooprocentowane kredyty oraz wnioskować o wsparcie w ramach programu Mój Prąd.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne to widoczne oszczędności?

W jaki sposób działają instalacje fotowoltaiczne? Specjalne, krzemowe panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd stały z promieniowania UV. Następnie inwerter przekształca go na prąd zmienny potrzebny w domowej czy firmowej instalacji. Co więcej, dzięki Ustawie o OZE (Odnawialnych Źródłach Energii) nadmiar energii, niewykorzystany latem, jest przesyłany do sieci energetycznej, a Ty możesz o odebrać zimą. Dlatego fotowoltaika w województwie małopolskim dla gospodarstw domowych zwróci się już po 4-5 latach i w następnym okresie będzie na siebie zarabiać! Co więcej, instalacje fotowoltaiczne są ekologiczne, ponieważ ograniczają emisję CO2 do atmosfery. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Małopolski, którzy chcą zainwestować w montaż paneli fotowoltaicznych od polskich producentów.

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu