Fotowoltaika Małopolska

Fotowoltaika w Małopolsce to opłacalna inwestycja, która pozwala na produkcję prądu dla firmy, gospodarstwa domowego lub rolnego. Jeśli i Ty masz dość rosnących cen prądu, to instalacje fotowoltaiczne, które firma JB Energia proponuje klientom z Małopolski, w takich miastach jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Brzesko, Olkusz, Miechów, Wieliczka, Sucha Beskidzka, Wadowice, Myślenice, Limanowa, Niepołomice, Nowy Targ, Skawina, Gorlice, Kęty, Proszowice, Krzeszowice, Zakopane, Andrychów czy Bochnia są dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jakie zalety wiążą się z wyborem ogniw fotowoltaicznych i co zyskasz? Skontaktuj się z nami i poznaj tajniki ich działania!

Fotowoltaika w Małopolsce - wsparcie JB Energia na każdym etapie realizacji

Współpraca z firmą JB Energia to kompleksowe wsparcie, dzięki któremu zamontujesz panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie w województwie małopolskim. Naszym klientom oferujemy:

W ramach dofinansowania fotowoltaiki w województwie małopolskim pomagamy uzyskać niskooprocentowane kredyty oraz wnioskować o wsparcie w ramach programu Mój Prąd.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne to widoczne oszczędności?

W jaki sposób działają instalacje fotowoltaiczne? Specjalne, krzemowe panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd stały z promieniowania UV. Następnie inwerter przekształca go na prąd zmienny potrzebny w domowej czy firmowej instalacji. Co więcej, dzięki Ustawie o OZE (Odnawialnych Źródłach Energii) nadmiar energii, niewykorzystany latem, jest przesyłany do sieci energetycznej, a Ty możesz o odebrać zimą. Dlatego fotowoltaika w województwie małopolskim dla gospodarstw domowych zwróci się już po 4-5 latach i w następnym okresie będzie na siebie zarabiać! Co więcej, instalacje fotowoltaiczne są ekologiczne, ponieważ ograniczają emisję CO2 do atmosfery. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Małopolski, którzy chcą zainwestować w montaż paneli fotowoltaicznych od polskich producentów.

Zostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się szybko!