Fotowoltaika Nowy Sącz

Fotowoltaika od polskiego producenta, z fachowym doradztwem i wsparciem? Takie rozwiązanie proponuje firma JB Energia dla klientów z Nowego Sącza i okolic. Oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, dobór odpowiedniej liczby urządzeń (wraz z oceną zapotrzebowania energetycznego), a także pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie w ramach programu “Mój Prąd”. W imieniu inwestorów zgłaszamy także instalacje fotowoltaiczne do zakładu energetycznego. Myślisz o temacie fotowoltaiki w Nowym Sączu? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Instalacje fotowoltaiczne w Nowym Sączu z JB Energia – jak to działa?

Bezawaryjna, ekologiczna i ekonomiczna - taka są nasze instalacje fotowoltaiczne w Nowym Sączu oraz w innych miastach, którą oferujemy naszym Klientom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, kompleksowo przystępujemy do tematu, tak żeby wszelkie formalności załatwić za Inwestora. Zamontowane na dachu lub gruncie panele fotowoltaiczne pochłaniają promienie słoneczne i wytwarzają z nich prąd stały, który następnie inwerter przekształca na prąd zmienny, który płynie w domowych gniazdkach. Fotowoltaika pracuje przez cały rok, także w pochmurne dni oraz zimą, a niskie temperatury pozytywnie wpływają na jej sprawność. Właśnie dlatego panele fotowoltaiczne są tak opłacalne. Co więcej, każdy inwestor może przesłać nadmiar energii do zakładu energetycznego i odebrać go zimą, gdy promieniowanie słoneczne w Polsce jest mniejsze.

Firma JB Energia oferuje fotowoltaikę dla gospodarstw domowych, rolników oraz przedsiębiorców z Nowego Sącza. Wspieramy zainteresowanych na każdym etapie inwestycji, propagując ekologiczne i wydajne rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pracujemy przede wszystkich na komponentach sprawdzonych, które pochodzą od wieloletnich i pewnych ich producentów, takich jak: Bruk-Bet Solar, SolarEdge, Huawei, Fronius czy też LG oraz Sharp.

Wpływ paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu na otaczające Cię środowisko

Rejon województwa małopolskiego, a w szczególności obszar okolic Nowego Sącza cechuje się złą jakością powietrza. Można to zaobserwować przede wszystkim w czasie okresu grzewczego. W miesiącach zimowych wszelkie normy odnośnie stanu powietrza na tym terenie są przekroczone. Dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych w Nowym Sączu i okolicy pozytywnie wpłyniesz na stan i jakość powietrza. Mniej gazów cieplarnianych i substancji zanieczyszczających będzie przedostawać się do atmosfery. Montując panele fotowoltaiczne dasz przykład wszystkim na około i razem poprawicie jakość i komfort waszego życia.

Planujesz montaż fotowoltaiki w Nowym Sączu?

Wyślij zapytanie
  Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

  Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

  Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w świętokrzyskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

  Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.