Fotowoltaika Nowy Sącz

Fotowoltaika od polskiego producenta, z fachowym doradztwem i wsparciem? Takie rozwiązanie proponuje firma JB Energia dla klientów z Nowego Sącza i okolic. Oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, dobór odpowiedniej liczby urządzeń (wraz z oceną zapotrzebowania energetycznego), a także pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie w ramach programu “Mój Prąd”. W imieniu inwestorów zgłaszamy także instalacje fotowoltaiczne do zakładu energetycznego w Nowym Sączu. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jak działa fotowoltaika?

Bezawaryjna, ekologiczna i ekonomiczna - taka jest fotowoltaika, którą oferujemy naszym klientom z Nowego Sącza. Zamontowane na dachu lub gruncie instalacje fotowoltaiczne pochłaniają promienie słoneczne i wytwarzają z nich prąd stały, który następnie inwerter przekształca na prąd zmienny, który płynie w domowych gniazdkach. Fotowoltaika pracuje przez cały rok, także w pochmurne dni oraz zimą, a niskie temperatury pozytywnie wpływają na jej sprawność. Właśnie dlatego panele fotowoltaiczne są tak opłacalne. Co więcej, każdy inwestor może przesłać nadmiar energii do zakładu energetycznego i odebrać go zimą, gdy promieniowanie słoneczne w Polsce jest mniejsze.

Firma JB Energia oferuje fotowoltaikę dla gospodarstw domowych, rolników oraz przedsiębiorców z Nowego Sącza. Wspieramy zainteresowanych na każdym etapie inwestycji, propagując ekologiczne i wydajne rozwiązania.

Planujesz montaż fotowoltaiki w Nowym Sączu?

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu