Inwertery Solis

Falownik Solis

Inwertery Solis swoje zastosowanie znajdują zarówno przy małych - domowych instalacjach fotowoltaicznych, jak i przy tych większych, zarówno przemysłowych, jak i typowych farmach fotowoltaicznych. Urządzenia te produkowane są przez Chińską firmę Ginlong Technologies, która to została założoną w roku 2005. Ginlong Solis to jedna z największych firm produkująca inwertery fotowoltaiczne. Urządzenia marki Solis oprócz stosowania w fotowoltaice, używane są również w instalacjach wiatrowych. Inwerter Solis znaleźć można na instalacjach fotowoltaicznych w wielu miejsc na świecie. Urządzenia te działają w ponad 100 krajach. Falowniki Solis są synonimem niezawodności, trwałości i doskonałej wydajności.

Solis wydaje dużo pieniędzy na badania i rozwój, ma zespół wysoko wykształconych naukowców, którzy nieustannie badają i rozwijają nowe technologie. Firma posiada wiele patentów, które pozwoliły jej stać się jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży energii odnawialnej. Inwertery Solis zdobywają uznanie na całym świecie za swoje najlepsze falowniki z lat 2016-2019. Firma została wyróżniona tytułem „Top Inverter Brand” przez znaną organizację badawczą EUPD Research.

Falowniki Solis posiada w ofercie JB Energia

Falowniki Ginlong są produkowane w fabryce wykorzystującej najnowocześniejszą automatykę. Znajduje się w mieście Ningbo w Chinach. Są bardzo trwałe i dobrze sprawdzają się w trudnych warunkach. PVEL, który od 10 lat bada i wybiera najlepsze falowniki i moduły słoneczne, zaświadcza, że falowniki Solis są niezawodnymi produktami. Falowniki Solis są dostępne w dwóch różnych typach - modelach jednofazowych i trójfazowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz nieruchomość mieszkalną, czy komercyjną, Solis to odpowiedni falownik dla Twojego domu lub firmy.

Falowniki Solis mają długą, szacowaną żywotność, wynoszącą ponad 20 lat, co potwierdzają testy walidacji przeprowadzone przez DNV-GL (w kategorii inwerterów sieciowych). Solis dostarcza falowniki, które zostały w pełni przetestowane i certyfikowane, aby spełniać normy bezpieczeństwa w krajach, w których są dystrybuowane. Ginlong koncentruje się również na obsłudze klienta, dlatego otwiera lokalne centra obsługi posprzedażnej i wsparcia technicznego na całym świecie.

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Zalety inwertera Solis w użytkowaniu w instalacji fotowoltaicznej

→ 10-letnia gwarancja producenta

→ 2 punkty śledzenia mocy MPPT

→ Wbudowany w obudowie falownika wyświetlacz

→ Klasa ochrony IP65 pozwalająca montować inwerter Solis na zewnątrz

→ Wbudowane zabezpieczenia przecizwarciowe, nadprądowe oraz ochrona przed odwrotną polaryzacją

→ Czytelna aplikacja mobilna

Wybierz inwerter Solis oraz ciesz się swoją bezobsługowej instalacją fotowoltaiczną już dziś!

Wyślij zapytanie