Pompa Ciepła LG

Powietrzna pompa ciepła LG to ekologiczny i niezwykle efektywny sposób na zachowanie komfortu termicznego we wnętrzach zarówno latem, jak i zimą. Rosnąca w ostatnim czasie popularność powietrznych pomp ciepła sprawiła, że na rynku znaleźć można wiele tego typu produktów. JB Energia w swojej pracy stawia na najwyższą jakość montowanych urządzeń, dlatego też naszym klientom proponujemy sprzęt pochodzący wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na całym świecie producentów.

Pompa Ciepła LG

Przykładem wiodącej na rynku pomp ciepła marki jest koreańskie przedsiębiorstwo elektroniczne LG Group. W swoim portfolio LG posiada powietrzną pompę ciepła THERMA V występującą w aż 3 wersjach użytkowych. Jest to produkt, którego efektywność aż 4-krotnie przekracza wydajność tradycyjnych kotłów grzewczych. THERMA V to pompa ciepła działająca w sposób intuicyjny. Energię potrzebną do jej funkcjonowania jedynie w 25 % stanowi prąd elektryczny, pozostałe 75 % energii pozyskiwane jest z otaczającego nas powietrza. Pompa ciepła THERMA V LG jest urządzeniem wielofunkcyjnym, który zapewnia swojemu właścicielowi grzanie i chłodzenie budynku, a także podgrzanie wody użytkowej

Wybierz montaż pompy ciepła LG z JB Energia

Dla inwestorów indywidualnych oraz biznesowych przygotowane zostały następujące rodzaje pomp ciepła marki LG:

  • LG THERMA V pompa ciepła typu split

Jest to najnowsza propozycja marki LG. Odświeżony, bardziej nowoczesny wygląd pompy to niejedyna jej zaleta. Pompa ciepła typu split została wyposażona w technologię inwertorową, która pozwala na jeszcze większe ograniczenie zużycia energii. Dzięki tej technologii Therma V dostosowuje swoją pracę do aktualnie panujących we wnętrzu warunków. Na uwagę zasługuje również przyjazny użytkownikowi interfejs typu LED. 

  • LG THERMA V R32 pompa ciepła typu monobloc 

Kultowa propozycja koreańskiej marki LG. Pompa ciepła THERMA V R32 dzięki zastosowanemu czynnikowi chłodniczemu R32 efektywnie pracuje w temperaturach sięgających -25 stopni Celsjusza. Podgrzana woda może osiągać temperaturę do 65 stopni Celsjusza. Pompa typu monobloc charakteryzuje się ponadto bardzo łatwym sterowaniem oraz wysoką bezawaryjnością. Nie można zapomnieć również o jej atrakcyjnej cenie. 

  • LG Wysokotemperaturowa pompa ciepła THERMA V

Urządzenie to zostało przygotowanie do wykorzystania w budynkach poddanych termomodernizacji lub wykorzystujących wodę użytkową o temperaturze ok. 80  stopni Celsjusza. Wysokotemperaturowa pompa ciepła THERMA V to efektywnie działający system umożliwiający bezawaryjną pracę przez wiele lat. Cechą charakterystyczną tego rodzaju pompy jest zastosowana technologia kaskadowa.

 

Nie wiesz, jaką pompę ciepła wybrać? Zapraszamy do kontaktu!

Zostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się szybko!