Pompa Ciepła LG

Powietrzna pompa ciepła LG to ekologiczny i niezwykle efektywny sposób na zachowanie komfortu termicznego we wnętrzach zarówno latem, jak i zimą. Rosnąca w ostatnim czasie popularność powietrznych pomp ciepła sprawiła, że na rynku znaleźć można wiele tego typu produktów. JB Energia w swojej pracy stawia na najwyższą jakość montowanych urządzeń, dlatego też naszym klientom proponujemy sprzęt pochodzący wyłącznie od sprawdzonych i uznanych na całym świecie producentów.

Pompa Ciepła LG

Przykładem wiodącej na rynku pomp ciepła marki jest koreańskie przedsiębiorstwo elektroniczne LG Group. W swoim portfolio LG posiada powietrzną pompę ciepła THERMA V występującą w aż 3 wersjach użytkowych. Jest to produkt, którego efektywność aż 4-krotnie przekracza wydajność tradycyjnych kotłów grzewczych. THERMA V to pompa ciepła działająca w sposób intuicyjny. Energię potrzebną do jej funkcjonowania jedynie w 25 % stanowi prąd elektryczny, pozostałe 75 % energii pozyskiwane jest z otaczającego nas powietrza. Pompa ciepła THERMA V LG jest urządzeniem wielofunkcyjnym, który zapewnia swojemu właścicielowi grzanie i chłodzenie budynku, a także podgrzanie wody użytkowej

Wybierz montaż pompy ciepła LG z JB Energia

Dla inwestorów indywidualnych oraz biznesowych przygotowane zostały następujące rodzaje pomp ciepła marki LG:

  • LG THERMA V pompa ciepła typu split

Jest to najnowsza propozycja marki LG. Odświeżony, bardziej nowoczesny wygląd pompy to niejedyna jej zaleta. Pompa ciepła typu split została wyposażona w technologię inwertorową, która pozwala na jeszcze większe ograniczenie zużycia energii. Dzięki tej technologii Therma V dostosowuje swoją pracę do aktualnie panujących we wnętrzu warunków. Na uwagę zasługuje również przyjazny użytkownikowi interfejs typu LED. 

  • LG THERMA V R32 pompa ciepła typu monobloc 

Kultowa propozycja koreańskiej marki LG. Pompa ciepła THERMA V R32 dzięki zastosowanemu czynnikowi chłodniczemu R32 efektywnie pracuje w temperaturach sięgających -25 stopni Celsjusza. Podgrzana woda może osiągać temperaturę do 65 stopni Celsjusza. Pompa typu monobloc charakteryzuje się ponadto bardzo łatwym sterowaniem oraz wysoką bezawaryjnością. Nie można zapomnieć również o jej atrakcyjnej cenie. 

  • LG Wysokotemperaturowa pompa ciepła THERMA V

Urządzenie to zostało przygotowanie do wykorzystania w budynkach poddanych termomodernizacji lub wykorzystujących wodę użytkową o temperaturze ok. 80  stopni Celsjusza. Wysokotemperaturowa pompa ciepła THERMA V to efektywnie działający system umożliwiający bezawaryjną pracę przez wiele lat. Cechą charakterystyczną tego rodzaju pompy jest zastosowana technologia kaskadowa.

 

Nie wiesz, jaką pompę ciepła wybrać? Zapraszamy do kontaktu!