Pompa Ciepła Mitsubishi

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które może zostać wykorzystane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. System ten umożliwia inwestorom nie tylko ogrzanie budynku, ale również jego ochłodzenie (w okresie letnim) i podgrzanie wody użytkowej. Montaż powietrznej pompy ciepła Mitsubishi czyni budynek niezależnym od zakładu ciepłowniczego, a także zmiennych temperatur panujących w Polsce. JB Energia to firma z branży odnawialnych źródeł energii, która w swojej pracy wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i efektywnie działające powietrzne pompy ciepła.

Pompy Ciepła Mitsubishi

Przykładem uznanego na świecie, a także niezwykle popularnego w Europie producenta pomp ciepła jest Mitsubishi Electric. Japońska marka posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej oraz ciepłowniczej aktualnie posiada kilkanaście ciekawych rozwiązań dotyczących powietrznych pomp ciepła. W szeregu produktów marki Mitsubishi Electric znaleźć można m.in. system Power Inverter czy też Zubadan i Eco Inverter. Na szczególną uwagę w przypadku pomp ciepła Mitsubishi zasługuje seria Ecodan. Wyróżnić można tutaj również wersję Mitsubishi Split oraz Mitsubishi Monobloc.

Wybierz montaż pompy ciepła Mitsubishi z JB Energia

Powietrzne pompy ciepła Mistubishi Electric są wysokiej jakości urządzeniami zapewniającymi użytkownikom łatwe utrzymanie komfortu termicznego w każdych warunkach! Możliwość podgrzania wody typu użytkowego to dodatkowa zaleta, którą w szczególności docenią osoby pragnące pozostać niezależnym od zakładu ciepłowniczego. Podobnie jak w przypadku innych powietrznych pomp ciepła pompy ciepła Mistubishi Electric umożliwiają swoim właścicielom na maksymalne obniżenie kosztów funkcjonowania systemu grzewczego w posiadanym przez nich budynku. 

Pompy ciepła japońskiego przedsiębiorstwa elektrycznego Mitsubishi Electric są wysokiej klasy sprzętem charakteryzującym się bezawaryjnością oraz intuicyjnością działania. Ponadto charakteryzuje je odporność na zmienności temperatur, w tym na temperatury ekstremalnie niskie, jak i wysokie. Pompy ciepła Mitsubishi Electric w zależności od modelu mogą zostać wyposażone w zasobnik CWU (wbudowany)

 

Nie wiesz jaką pompę ciepła wybrać? Zapraszamy do kontaktu!