Fotowoltaika 10 kW

Będąca na czasie fotowoltaika 10 kW stanowi bardzo istotny element naszej oferty. To najskuteczniejsza odpowiedź na konieczność płacenia bardzo wysokich rachunków za energię elektryczną. Jest to tym bardziej opłacalne rozwiązanie ze względu na fakt, że przyszłość pod względem cen prądu zapowiada się mało optymistycznie. JB Energia proponuje więc sprawdzone i ekologiczne instalacje fotowoltaiczne o mocy 10 kW.

Fotowoltaika 10 kW – cena

W obecnych czasach wydatki na energię pochłaniają coraz większą część budżetów domowych i firmowych. Miłym wyjątkiem od tej zasady jest fotowoltaika 10 kW. Koszt zakupu takiej instalacji jest wyliczany indywidualnie, lecz zaczyna się już od niecałych 40 tysięcy złotych. Dzięki wydaniu takiej kwoty zyskujesz wysokojakościowy zestaw przemieniający promienie słoneczne na prąd. Będzie on służył Ci przez wiele lat!

Ponadto nie zapominaj, że masz okazję znacznie taniej zdobyć fotowoltaikę 10 kW. Koszt instalacji o tej mocy może zostać zmniejszony dzięki skorzystaniu z aktualnie obowiązujących dotacji, takich jak program „Mój Prąd”.

Fotowoltaika 10 kWp to gigantyczne oszczędności

Często przewija się dziś liczba „10”. A czy wiesz, czym jest 10 tysięcy złotych? Wbrew pozorom to spora wartość nawet w czasach nieustannie rosnącej inflacji. Za takie pieniądze bez problemu kupisz używany, ale wciąż wysokiej klasy samochód osobowy lub nowoczesny telewizor mający 75 cali. Jeśli teraz skorzystasz z naszej oferty, to za rok zaoszczędzisz podobną sumę dzięki fotowoltaice 10 kW. Cena instalacji jest bardzo korzystna. Jak to możliwe?

W sytuacji, gdy zapotrzebowanie na energię elektryczną w 2022 roku wyniosło 9457 kWh, trzeba było zapłacić aż 7093 złote. W tym roku rachunki wzrosłyby aż o 70 procent, przez co identyczne zużycie prądu generuje wydanie aż 12048 złotych! Na szczęście można uniknąć takiego wydatku poprzez korzystanie z instalacji fotowoltaicznych. Dzięki nim roczne opłaty mogą zmniejszyć się aż o ponad 10 tysięcy złotych, co z pewnością odczuje Twój budżet domowy.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych 10 kWp

Dołącz do grona zadowolonych Klientów JB Energia!

Wyślij zapytanie
  Dla kogo przeznaczone są instalacje fotowoltaiczne o mocy 10 kW?

  Fotowoltaikę 10 kW kierujemy przede wszystkim do właścicieli dużych gospodarstw domowych. Często to właśnie takie osoby potrzebują instalacji, która będzie w stanie wyprodukować nawet 10 tysięcy kWh rocznie. To wartość umożliwiająca całkowite uniezależnienie się od innych źródeł energii nawet rozbudowanym gospodarstwom rolnym.

  Panele fotowoltaiczne 10 kW z magazynem energii

  Oferujemy także rozszerzenie inwestycji o montaż pojemnego magazynu energii. Dzięki niemu zyskasz możliwość wykorzystania wyprodukowanej nadwyżki w całości. To ceniona przez naszych klientów korzyść – zwłaszcza w okresie zimowym. W grudniu, styczniu i lutym panele fotowoltaiczne mają mniejsze osiągi niż w pozostałe miesiące, ale staną się one zupełnie niezauważalne dzięki proponowanemu przez nas rozwiązaniu.

  Ile wynosi więc koszt magazynu energii przeznaczonego do instalacji fotowoltaicznych 10 kWp? Cena oscyluje w przedziale 20-50 tysięcy złotych w zależności od wyboru poszczególnego modelu i jego pojemności.

  Fotowoltaika 10 kWp – cena a inne parametry

  Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę fotowoltaiki 10 kWp. Cena ma istotne znaczenie, ale niemniej ważne są także inne dane, które musisz poznać przed dokonaniem zakupu. Do wygenerowania mocy 10 kW potrzeba ponad 30 paneli – zazwyczaj 33-36. Żeby móc je zamontować, pamiętaj o konieczności zagospodarowania przestrzeni na dachu. Powierzchnia ta powinna wynosić 55-60 metrów kwadratowych.

  Przestań płacić wysokie rachunki już teraz!

  Fotowoltaika 10 kW dla domu, firmy lub rolnictwa pozwala zmniejszyć wydatki za prąd nawet o 90 procent. To bardzo wysoka liczba, której nie zapewni żadne inne rozwiązanie niż zamontowanie paneli słonecznych. Co więcej, działanie tych urządzeń odbywa się w zgodzie z ekologią. Nie ma więc żadnych wątpliwości, że najwięcej korzyści przynosi właśnie fotowoltaika 10 kWp.

  Cechy paneli firmy JB Energia to:

  • niska cena,
  • długa żywotność,
  • wysoka jakość materiałów.

  Potrzebujesz pomocy w sprawie instalacji fotowoltaiki 10 kW? Skontaktuj się z nami!

  Zobacz kolejne wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych o mocy 10 kW

  Zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami z JB Energia!

  Wyślij zapytanie