Fotowoltaika 50 kW

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą paneli słonecznych o mocy 50 kilowatów. Oferujemy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych. Zostań z nami i dowiedz się, dlaczego warto wybrać naszą ofertę oraz jakie korzyści odniesiesz dzięki naszym działaniom. Oferujemy instalacje, które cechuje długoletnie użytkowanie – nawet 30 lat!

Trudny okres dla wielu firm. Fotowoltaika 50 kW ratunkiem?

Aktualnie praktycznie wszyscy ludzie mierzą się z kryzysem gospodarczym i energetycznym. Coraz wyższe rachunki stają się coraz mocniej odczuwalne nie tylko dla pojedynczych osób, ale również wielkich firm i przedsiębiorstw. Co chwila słychać o kolejnym zakładzie, który musiał zakończyć swoją działalność. Główną przyczynę takiego stanu rzeczy stanowią oczywiście problemy finansowe w dużej mierze wynikające z gigantycznych opłat za energię elektryczną.

Jak temu zaradzić? Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest fotowoltaika 50 kWp. Dzięki niej Twoje roczne opłaty za prąd mogą spaść aż o 50 tysięcy złotych. To fenomenalne osiągnięcie! Ponadto nie zapominaj, że pozyskiwanie energii elektrycznej w tradycyjny sposób staje się z miesiąca na miesiąc coraz droższe. To w konsekwencji oznacza, że w przyszłości Twoje oszczędności fotowoltaiczne powinny się zwiększać.

Fotowoltaika 50 kW, cena – czy powinna budzić wątpliwości?

Przechodzimy teraz do analizy czynnika dla wielu stanowiącego największy minus fotowoltaiki 50 kW. Cena – gdyż o niej mowa – jest rzeczywiście wyższa niż w przypadku instalacji o mniejszych mocach. Jest to jednak całkowicie zrozumiałe, ponieważ nawet przepisy wyraźnie określają, że systemy mające maksymalnie 50 kilowatów nazywane są mikroinstalacjami. Przekroczenie tej wartości oznacza, iż mamy do czynienia z tak zwanymi małymi instalacjami, czyli takimi, które mają więcej mocy. Nic więc dziwnego, że ceny idą w górę.

Zwróć też uwagę na inny czynnik – rekordowe oszczędności, o których już wspomnieliśmy wyżej. Jeżeli w skali roku w Twojej kieszeni zostaje ponad 50000 złotych, to całkowicie normalnym zjawiskiem jest fakt, że za takie urządzenia trzeba najpierw zapłacić określoną sumę pieniędzy. Zwrot takiej inwestycji i tak nastąpi po kilku latach. Reguła ta dotyczy nie tylko fotowoltaiki 50 kW, ale również wszystkich systemów o mniejszych mocach.

Zobacz wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych o mocy 50 kW

Dołącz do grona zadowolonych Klientów JB Energia!

Wyślij zapytanie
  Ile dokładnie wynosi cena fotowoltaiki o mocy 50 kilowatów?

  Podobnie jak w przypadku każdego innego systemu fotowoltaicznego, odpowiedzi na pytania związane z kosztami udzielamy dopiero po indywidualnych rozmowach. Dodatkowo przeprowadzamy profesjonalny audyt fotowoltaiczny oraz uwzględniamy wszelkie ewentualne niedogodności. Zebrane przez nas dane pozwalają dokładnie wyliczyć koszty zakupu fotowoltaiki 50 kW. Cenę jej szacujemy w przedziale 150000-195000 złotych.

  Zwiększ wartość swojego biznesu dzięki fotowoltaice 50 kWp

  Każdy własny biznes można nazwać oczkiem w głowie. Osoby zarządzające chcą dla niego jak najlepiej. Fotowoltaika 50 kW zapewnia istotną korzyść w kontekście budowania marki. Statystyki pokazują, że zainstalowanie paneli słonecznych przyczynia się do zwiększenia wartości danej nieruchomości.

  Wpływ na to mają zarówno niższe opłaty za energię elektryczną, jak i wzrost atrakcyjności obiektu dla potencjalnych nabywców. Dzięki temu wartość biznesu wzrasta, firmę czeka szybszy niż zazwyczaj rozwój, a co za tym idzie – klientów i zysku finansowego także przybywa.

  Największe wyzwania nie są straszne firmie JB Energia

  Jako firma JB Energia oferujemy montaż najlepszych paneli fotowoltaicznych na rynku. Specjalne projekty na zamówienie realizowaliśmy już w różnych częściach naszego kraju. Mowa tu między innymi o takich województwach, jak:

  Jeżeli prowadzisz duże przedsiębiorstwo, to fotowoltaika 50 kW jest idealna dla Ciebie i Twojego biznesu. Wykonamy perfekcyjny montaż paneli, a Ty dołączysz do pokaźnego grona zadowolonych klientów.

  JB Energia traktuje każdego klienta indywidualnie, bo każdy klient jest wyjątkowy!

  Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych około 50 kWp

  Zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami z JB Energia!

  Wyślij zapytanie