Fotowoltaika 5 kW

JB Energia to sprawdzona przez wymagających klientów firma z bogatym doświadczeniem. Specjalizujemy się w tworzeniu i realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii. Tym razem z przyjemnością przedstawiamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne o mocy pięciu kilowatów.

Fotowoltaika 5 kWp doskonała dla wielu gospodarstw domowych

Przede wszystkim warto wiedzieć, że tradycyjna instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW produkuje rocznie od 4 do 5 tysięcy kWh energii elektrycznej. Jeśli więc zapotrzebowanie Twoje i reszty domowników jest zbliżone do tych wartości, oznacza to, że powinieneś rozważyć zakup fotowoltaiki 5 kW.

Oferowane przez nas systemy generują więc na tyle dużą wartość energii elektrycznej, że spełniają potrzeby kilkuosobowej rodziny. Co więcej, nawet niewielkie gospodarstwa domowe również mogą śmiało skorzystać z tej opcji. Dlaczego warto? Ponieważ Twoje wydatki za prąd mogą zmniejszyć się aż o 90%! Tak wysokiej zniżki nie zagwarantuje Ci żadne inne rozwiązanie.

Fotowoltaika 5 kWp – cena

Wiesz już, dlaczego i kiedy warto zdecydować się na zakup fotowoltaiki 5 kWp. Cena takiej instalacji waha się w okolicach 30 tysięcy złotych. Wpływ na ostateczny koszt ma jednak wiele czynników. Nie bądź zatem zdziwiony, jeśli spotkasz tańszy lub droższy system fotowoltaiczny o identycznej mocy.

Aktualnie jednak sytuacja na rynku w kontekście ceny paneli słonecznych jest bardzo optymistyczna. Należy docenić przede wszystkim różnego rodzaju możliwości pozyskania dofinansowania modułów fotowoltaicznych. Mowa tu o rozmaitych programach, których zadaniem jest wspieranie odnawialnych źródeł energii. Są one realizowane zarówno w trybie lokalnym, jak i ogólnokrajowym.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych 5 kWp

Dołącz do grona zadowolonych Klientów JB Energia!

Wyślij zapytanie
  Fotowoltaika 5 kW – cena wyliczana przez JB Energia

  Wyżej podaliśmy już, ile zazwyczaj kosztuje fotowoltaika 5 kW. Cena może być jednak inna. Dlatego, aby uniknąć niedomówień, zachęcamy do kontaktu z nami. Podczas rozmowy z wykwalifikowanym doradcą dowiesz się wszelkich szczegółów dotyczących nie tylko kosztów zakupu instalacji, ale również detali związanych z fotowoltaiką 5 kW (lub systemem o innej, lepiej dopasowanej do Twoich potrzeb mocy).

  Jaka jest żywotność paneli fotowoltaicznych o mocy 5 kilowatów?

  Konkretna odpowiedź na to pytanie zależy od danego modelu oraz producenta. W większości przypadków żywotność paneli fotowoltaicznych 5 kW wynosi około 25 lat. Jeżeli masz wątpliwości, czy rzeczywiście przez taki czas będą one działać należycie, o nic się nie martw. Jako dowód wydajemy oryginalne gwarancje producenckie.

  Systemy fotowoltaiczne o mocy 5 kW jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów

  Klienci najbardziej lubią rozwiązania, u których jakość idzie w parze z ceną. To nic dziwnego – wydawać pieniądze warto tylko na sprawdzone produkty. W przypadku tej oferty możemy zapewnić, że tak właśnie jest. Fotowoltaika 5 kWp to doskonałe rozwiązanie dla ludzi oczekujących zawsze wysokiej jakości.

  Zachęcamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas projektów – w tym także fotowoltaiki 5 kW.

  Zobacz kolejne wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych o mocy 5 kW

  Zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami z JB Energia!

  Wyślij zapytanie