Fotowoltaika 6 kW

Ekologiczny sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej – fotowoltaika 6 kW – zasługuje na wyróżnienie. Ludzie doceniają tę metodę nie tylko z powodu ochrony środowiska, ale również realne oszczędności. Dowiedz się więcej o fotowoltaice 6 kW. Cena i korzyści finansowe to kwestie, wobec których nie można przejść obojętnie.

Fotowoltaika 6 kWp, cena – jakich kosztów można się spodziewać?

Zawsze trzeba przeanalizować poszczególne czynniki przed decyzją o zakupie i montażu fotowoltaiki 6 kWp. Cena to jeden z najważniejszych elementów mających znaczenie dla klientów. W przypadku instalacji o tej mocy koszt oscyluje w granicach pomiędzy 26000 a 36000 złotych. Oczywiście dopuszczalne są odstępstwa od tej reguły, ponieważ cenę zawsze podajemy podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Uwzględniamy między innymi:

 • rodzaj pokrycia dachowego,
 • miejsce montażu,
 • region, w którym znajduje się obiekt,
 • wiele, wiele innych czynników.

Fotowoltaika 6 kW – ile paneli trzeba użyć?

Liczbę paneli wchodzących w skład instalacji fotowoltaicznej 6 kW ustala się indywidualnie. Bierzemy pod uwagę wielkość dostępnej powierzchni – dachu lub gruntu. Na jej podstawie wybieramy optymalne rozwiązanie. Jeżeli posiadasz niewielką przestrzeń do montażu, wybieramy moduły o większej mocy. Natomiast naszym niezmiennym celem wciąż pozostaje uzyskanie sześciu kilowatów, a zazwyczaj do tego celu wykorzystujemy od 15 do 20 modułów.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych 6 kWp

Dołącz do grona zadowolonych Klientów JB Energia!

Wyślij zapytanie
  Od czego zależy, ile energii wyprodukuje fotowoltaika 6 kW?

  Podstawowym czynnikiem jest lokalizacja instalacji. Jeżeli nasłonecznienie w danym miejscu określa się na wysokim poziomie, to istnieje duża szansa na stuprocentowe wykorzystanie potencjału danego systemu. Ponadto niebagatelne znaczenie ma unikanie drzew i innych obiektów mogących utrudniać dostęp do światła.

  Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Bez wątpienia ważne są również warunki atmosferyczne. Im więcej słonecznej pogody, tym lepsze osiągi fotowoltaiki. 6 kW czy jakakolwiek inna moc – nie ma tu większego znaczenia, gdyż to uniwersalna zasada.

  System fotowoltaiczny nie mógłby jednak działać w pełni prawidłowo, gdyby nie jego prawidłowy montaż. Z pewnością nie warto więc oszczędzać w tej kwestii. Należy zatrudnić najlepszych specjalistów na rynku – firma JB Energia czeka na Ciebie!

  Wysoka jakość wykonania paneli i bezbłędny montaż – to główne cechy JB Energia

  Powierzenie nam realizacji mnóstwa projektów nie jest dziełem przypadku. Przez lata naszej działalności wykonaliśmy niezliczoną ilość prac związanych z fotowoltaiką. 6 kWp to jedna z mocy systemów, których montaż niejednokrotnie przeprowadziliśmy. Teraz Ty również możesz przekonać się o naszym profesjonalizmie.

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz instalacji fotowoltaicznej do domu, czy firmy, wykonamy ją perfekcyjnie. Zapoznaj się z naszymi kompleksowymi realizacjami i sam zobacz, jak wysoką jakość prezentujemy. Działaliśmy już na terenie takich województw jak śląskie, podkarpackie, opolskie, małopolskie, łódzkie oraz lubelskie. Fotowoltaika 6 kW – cena niska, a jakość wysoka!

  Zobacz kolejne wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych o mocy 6 kW

  Zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami z JB Energia!

  Wyślij zapytanie