Fotowoltaika 7 kW

Wytwarzanie prądu na potrzeby bieżące gospodarstwa domowego lub firmy jest w zasięgu każdego. Tym osobom oferujemy domową instalację fotowoltaiczną. Jednym z rozwiązań dla domów jednorodzinnych oraz małych firm jest fotowoltaika 7kW.

Instalacje PV to doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie ekologię z ekonomią – to odnawialne źródło energii, które pozwoli Ci na znaczne obniżenie kosztów zasilania sprzętu elektrycznego. Sprawdź koniecznie nasze propozycje fotowoltaiki 7kW!

Dla kogo jest przeznaczona fotowoltaika 7kW?

Decydując się na fotowoltaikę, podstawową kwestią jest dobór odpowiedniej mocy instalacji. W przypadku dosyć dużych gospodarstw domowych oraz małych firm idealnym rozwiązaniem będzie fotowoltaika 7kW, czyli zestaw o średniej mocy. Jeśli rozważasz opcje pozwalające na wygenerowanie sporych oszczędności za wciąż drożejącą energię elektryczną, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy JB Energia. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze optymalnych rozwiązań m.in. z zakresu mocy instalacji PV, jaka najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 7kW w polskich warunkach nasłonecznienia jest w stanie wyprodukować około 7000 kWh w ciągu roku. Jeśli Twój dom zamieszkuje liczna rodzina, np. wielopokoleniowa, planujesz inwestycję w panele słoneczne w swoim małym przedsiębiorstwie lub prowadzisz działalność gospodarczą w domu – to fotowoltaika 7kW może być rozwiązaniem dla Ciebie. W takich sytuacjach inwestycja jest w stanie bardzo szybko się zwrócić. Aby jednak móc dobrać odpowiednią instalację PV, konieczna jest też wiedza na temat potencjalnego zużycia energii w danej firmie i sprzętu, jaki ma ona zasilać.

Zobacz nasze wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych 7 kWp

Fotowoltaika 7kW z JB Energia!

Decydując się na montaż fotowoltaiki 7kW z firmą JB Energia, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie w tym zakresie, obejmujące m.in.:

  • przeprowadzenie audytu fotowoltaicznego, na który składają się m.in. weryfikacja stanu dachu oraz możliwości montażowych;
  • przygotowanie dokładnego projektu instalacji fotowoltaiki 7kW dla danego domu lub firmy – wszystko z uwzględnieniem potrzeb energetycznych;
  • zamontowanie instalacji fotowoltaicznej 7kW – montaż możemy wykonać na dachu lub na gruncie;
  • kompleksowa pomoc przy wnioskowaniu o dofinansowanie dla instalacji fotowoltaicznych w ramach programu „Mój Prąd”.

Jak szybko zwróci się fotowoltaika 7kW?

Inwestorów najbardziej interesuje czas, w jakim zwróci się dana instalacja PV. Mowa tu o czasie, w którym zainstalowane panele słoneczne wyprodukują taką ilość energii elektrycznej, której wartość będzie odpowiadać rynkowej wartości prądu oferowanej przez lokalnych dostawców – równoważącej koszty poniesione na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej. Szacuje się, że fotowoltaika 7 kW jest w stanie zwrócić się po około 5–10 latach – wszystko zależy od aktualnej sytuacji rynkowej i warunków nasłonecznienia.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a nasi eksperci udzielą wszelkich informacji na temat możliwości instalacji fotowoltaiki 7kW, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania!

Dołącz do grona zadowolonych Klientów JB Energia!

Wyślij zapytanie