Inwertery Growatt

Falowniki Growatt

W naszych poprzednich tekstach podzieliliśmy się z Państwem nie tylko informacjami na temat budowy instalacji fotowoltaicznej, ale zdradziliśmy również szczegóły na temat jej działania. Jednak, by nasza instalacja fotowoltaiczna działała potrzebne są nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również inwerter (bardzo często nazywany falownikiem). Dobór odpowiedniego falownika ma kluczowe znaczenie w kontekście późniejszego działania instalacji PV.

Na rynku funkcjonuje wielu producentów falowników. Moc inwertera to oprócz mocy paneli fotowoltaicznych jeden z najważniejszych aspektów branych pod uwagę w czasie projektowania instalacji fotowoltaicznych. Zarówno inwerter, jak i wielkość instalacji fotowoltaicznej powinny być dobrane do aktualnych oraz przyszłych potrzeb energetycznych inwestora. Do jednych z najczęściej polecanych producentów falowników (inwerterów) należy firma Growatt

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Falownik Growatt

Inwertery firmy Growatt charakteryzują się przede wszystkim:

- niską ceną (w porównaniu z wysoką jakością wykonania i działania inwertera)

- 10 letnią gwarancją (z serwisem w Polsce, w Rudzie Śląskiej)

- niskim napięciem startowym (bardzo ważny parametr szczególnie w przypadku instalacji zorientowanej wschód- zachód)

- wysoką kulturą pracy (niski poziom hałasu, bezawaryjność, brak problemów z przegrzewaniem)

- zaawansowaną aplikacją do monitoringu pracy falownika i uzyskiwanych efektów.instalacji

- estetycznym wyglądem obudowy (odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia nie tylko świetny efekt wizualny, ale zapewnia również odpowiednie chłodzenie)

Falowniki Fotowoltaiczne od firmy Growatt

Falownik jest kluczowym elementem instalacji. To właśnie dzięki temu urządzeniu prąd stały produkowany przez moduły fotowoltaiczne zamieniany jest w prąd przemienny (czyli taki, który płynie w naszych domowych instalacjach elektrycznych). Odpowiedni dobór falownika to również kwestia bezpieczeństwa. Atestowane falowniki firmy Growatt spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

O pozostałych falownikach z którymi pracujemy w czasie tworzenia instalacji fotowoltaicznych będzie można w najbliższym czasie przeczytać w kolejnych artykułach umieszczanych regularnie na naszym firmowym blogu. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu