Inwertery Huawei

Falowniki Huawei

Inwerter (nazywany również falownikiem) to oprócz paneli fotowoltaicznych jeden z głównych elementów budujących efektywnie działającą instalację fotowoltaiczną. Jego rola w przypadku instalacji fotowoltaicznej jest ściśle określona i połączona związkiem przyczynowo-skutkowym z pracą paneli fotowoltaicznych. Zadaniem falownika jest przekształcenie powstałego w modułach fotowoltaicznych prądu stałego w prąd przemienny, który wykorzystywany jest w gospodarstwach domowych, firmach oraz gospodarstwach rolnych. Nie jest to jednak jedyne zadanie, które musi wykonać inwerter

Nowoczesne falowniki oprócz zamiany prądu stałego w prąd przemienny posiadają także funkcję monitoringu produkcji, a także umożliwiają postawienie ewentualnej diagnozy w przypadku wystąpienia awarii. Ponadto inwerter Huawei w przypadkach skrajnie niebezpiecznych samoistnie wyłącza pracującą instalację fotowoltaiczną i chroni ją przed uszkodzeniem.

Instalacje Fotowoltaiczne dla Domu od JB Energia

Falowniki Huawei - sprawdzony producent

Ze względu na pełnione przez siebie funkcje falownik powinien być sprzętem wysokiej jakości, charakteryzującym się bezawaryjnością. Przecież odpowiada on nie tylko za efektywną pracę instalacji fotowoltaicznej, ale również za bezpieczeństwo jej użytkowników. Dbając o finanse oraz bezpieczeństwo naszych klientów, w firmie JB Energia naszym inwestorom oferujemy najwyższej jakości inwertery pochodzące od czołowych, znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. 

Falownikiem często występującym w naszych instalacjach (ale nie jedynym!) jest inwerter produkowany przez chińskiego giganta elektronicznego, czyli markę Huawei. Powstałe w 1987 roku przedsiębiorstwo aktualnie w swojej ofercie oprócz smartfonów, telewizorów czy też innych urządzeń elektronicznych posiada także falowniki Huawei Solar. Swoim klientom Huawei oferuje falowniki przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i na większą, przemysłową skalę. Dodatkowo Huawei daje swoim użytkownikom dostęp do technologii Fusion Solar, dostępnej w formie aplikacji mobilnej. 

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

JB Energia montuje inwertery firmy Huawei

Jakie są cechy charakterystyczne falowników Huawei? Co wyróżnia je na tle konkurencji?

Jest to m.in. 

  • bardzo niskie napięcie startowe falownika
  • wysoka wydajność pracy sprzętu
  • zaawansowany system monitoringu instalacji fotowoltaicznej. 

Ponadto falowniki Huawei charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Opisując inwertery chińskiej marki Huawei należy również wspomnieć o normie IP65, którą falowniki te spełniają- to właśnie dzięki niej mogą być one montowane również na zewnątrz. Falownikom Huawei spełniającym normę IP65 niesprzyjające warunki pogodowe nie są więc straszne. Producent swoim klientom gwarantuje również aż 10 lat gwarancji na falowniki Huawei! 

Chciałbyś poznać więcej informacji na temat falowników Huawei? Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu