Panele Fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar

panele fotowoltaiczne bruk-bet solar
Najważniejszym komponentem każdej instalacji fotowoltaicznej są panele fotowoltaiczne nazywane również modułami fotowoltaicznymi. To właśnie one odpowiadają za przemianę promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Świadomy dobór producenta paneli fotowoltaicznych ma wpływ na jakość wykonania modułów. Im wyższa jakość wykonania tym dłuższego, bezawaryjnego ich użytkowania możemy się spodziewać.

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Panele fotowoltaiczne od Bruk-Bet Solar z Tarnowa

Jednym z producentów, którego panele bardzo często wykorzystywane są przez ekipy monterskie JB Energia jest pochodzące z Tarnowa przedsiębiorstwo Bruk-Bet Solar. Bruk-Bet Solar produkcją paneli PV zajmuje się z powodzeniem już od ponad 9 lat. Panele fotowoltaiczne tej firmy wykorzystywane są zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy Zachodniej. Firma w czasie swojej produkcji zachowuje nie tylko najwyższe standardy, ale może pochwalić się również działalnością zgodną z obowiązującymi atestami i certyfikatami jakości. Produkowane przez Bruk-Bet Solar moduły fotowoltaiczne odporne są na zmiany temperatur, grad, a także obciążenia statyczne o wartości do 8000 Pa. Nie bez znaczenia jest również odporność na siłę wiatru (do 5400 Pa).

Panele Fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar jedne z najczęściej montowanych przez zespół JB Energia

Z dokładną specyfikacją paneli produkowanych na terenie Tarnowa zapoznać można się poprzez kartę katalogową. W związku z przynależnością Polski do Unii Europejskiej opis paneli jest zgodny ze stanem faktycznym. Podlega on obostrzeniom administracyjnym, których brak np. w krajach z tzw. kręgu azjatyckiego.

Panele fotowoltaiczne to podstawowy element instalacji fotowoltaicznej, dlatego warto dobrze zastanowić się nad ich wyborem. Moduły fotowoltaiczne firmy Bruk-Bet Solar są jednymi z najczęściej przez nas rekomendowanych paneli. Z powodzeniem służą one naszym klientom na terenie całej Polski! Jednym z przykładów wykorzystania paneli fotowoltaicznych Bruk-Bet Solar jest nasza instalacja 50 kWp.

Czym wyróżniają się panele fotowoltaiczne Bruk-Bet?

Bruk-Bet PV stawia na wysoką jakość paneli fotowoltaicznych na podstawie najnowszych technologii produkcji krzemowych modułów PV. Do pracy wykorzystuje sprzęt szwajcarskiej firmy Meyer Burger, będącej liderem w branży półprzewodników. Solidne materiały przekładają się na wysokie właściwości fizykochemiczne modułów, które dodatkowo sprawdzane są w wieloetapowym systemie kontroli jakości. Co więcej, Bruk-Bet jest jedynym producentem w Polsce i jednym z nielicznych na świecie, który poddał swoje produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia. Wszystko po to, by jak najbardziej odzwierciedlić zużycie modułu w ciągu kilkudziesięciu lat nieustannej pracy.

Oferta Bruk-Bet Fotowoltaika

Bruk-Bet Fotowoltaika produkuje moduły fotowoltaiczne monokrystaliczne i elementy BIPV w ramach 3 serii:

  • Bruk-Bet Extreme: 60- i 72-ogniowe panele monokrystaliczne,
  • Bruk-Bet Extreme Plus: moduły monokrystaliczne o wysokiej mocy (od 355W do 360W),
  • Bruk-Bet Nivo Extreme: 60- i 72-ogniowe moduły dwustronnie aktywne z ogniwami typu PERT o najwyższej sprawności i wytrzymałości.

Moduły różnią się od siebie m.in. mocą, sprawnością, wymiarami, cennikiem czy zastosowaniem. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową ofertę i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego, firmy lub rolnictwa. Fotowoltaika to ekologiczna zielona energia, która przyniesie Ci zysk i pomoże zadbać o środowisko.

JB Energia partnerem Bruk-Bet Fotowoltaika

Jeśli chcesz zainstalować moduły PV od polskiego producenta, skorzystać z oferty JB Energia. Jesteśmy partnerem Bruk-Bet Fotowoltaika, dzięki temu zyskasz dłuższą niż w standardzie (10-12 lat), bo aż 20-letnią gwarancję produktową. Zapewniamy przy tym specjalistyczny audyt fotowoltaiczny, dobór optymalnych rozwiązań oraz rzetelny montaż i opiekę serwisową. Przygotujemy kalkulację zapotrzebowania na energię elektryczną oraz kosztorys PV - całkowita cena uzależniona będzie od wielkości powierzchni dachu, ilości modułów, montażu itd.

Skontaktuj się z nami fotowoltaika dla firm, domów i rolnictwa to nasza specjalność!

Zobacz nasze wybrane realizacje z panelami Bruk-Bet Solar

Proces produkcji modułów fotowoltaicznychPolecane wpisy na blogu

Wyślij zapytanie