Panele Fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar

panele fotowoltaiczne bruk-bet solar
Najważniejszym komponentem każdej instalacji fotowoltaicznej są panele fotowoltaiczne nazywane również modułami fotowoltaicznymi. To właśnie one odpowiadają za przemianę promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Świadomy dobór producenta paneli fotowoltaicznych ma wpływ na jakość wykonania modułów. Im wyższa jakość wykonania tym dłuższego, bezawaryjnego ich użytkowania możemy się spodziewać.

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Panele fotowoltaiczne od Bruk-Bet Solar z Tarnowa

Jednym z producentów, którego panele bardzo często wykorzystywane są przez ekipy monterskie JB Energia jest pochodzące z Tarnowa przedsiębiorstwo Bruk-Bet Solar. Bruk-Bet Solar produkcją paneli PV zajmuje się z powodzeniem już od ponad 9 lat. Panele fotowoltaiczne tej firmy wykorzystywane są zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy Zachodniej. Firma w czasie swojej produkcji zachowuje nie tylko najwyższe standardy, ale może pochwalić się również działalnością zgodną z obowiązującymi atestami i certyfikatami jakości. Produkowane przez Bruk-Bet Solar moduły fotowoltaiczne odporne są na zmiany temperatur, grad, a także obciążenia statyczne o wartości do 8000 Pa. Nie bez znaczenia jest również odporność na siłę wiatru (do 5400 Pa).

Panele Fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar jedne z najczęściej montowanych przez zespół JB Energia

Z dokładną specyfikacją paneli produkowanych na terenie Tarnowa zapoznać można się poprzez kartę katalogową. W związku z przynależnością Polski do Unii Europejskiej opis paneli jest zgodny ze stanem faktycznym. Podlega on obostrzeniom administracyjnym, których brak np. w krajach z tzw. kręgu azjatyckiego.

Panele fotowoltaiczne to podstawowy element instalacji fotowoltaicznej, dlatego warto dobrze zastanowić się nad ich wyborem. Moduły fotowoltaiczne firmy Bruk-Bet Solar są jednymi z najczęściej przez nas rekomendowanych paneli. Z powodzeniem służą one naszym klientom na terenie całej Polski! Jednym z przykładów wykorzystania paneli fotowoltaicznych Bruk-Bet Solar jest nasza instalacja 50 kWp.

Zobacz nasze wybrane realizacje z panelami Bruk-Bet Solar

Proces produkcji modułów fotowoltaicznychPolecane wpisy na blogu

Wyślij zapytanie