Panele Fotowoltaiczne DMEGC

panele dmegc

DMEGC Solar to chińska firma, która dzięki różnym przedsięwzięciom w branży fotowoltaicznej czerpie rocznie ponad 6 miliardów dolarów. Przedsiębiorstwo te zatrudnia ponad 50 000 osób, a jej roczna sprzedaż sięga kilku miliardów dolarów. DMEGC jest głównym graczem w produkcji modułów fotowoltaicznych, z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów na dużą skalę. Firma została uwzględniona w rankingu Tier1 i zajmuje czołowe miejsca w rankingach producentów paneli fotowoltaicznych.

Przemysł fotowoltaiczny w Polsce rozwija się dzięki rozwojowi paneli fotowoltaicznych DMEGC. To firma, która dostarcza wysokiej jakości produkty o szerokiej gamie asortymentu oraz możliwości produkcyjnych rzędu 2 GW.

Panele fotowoltaiczne DMEGC w ofercie JB Energia

Moduły fotowoltaiczne DMEGC posiadają ogniwa fotowoltaiczne produkowane w technologii half-cut. Powoduje to, że ich proces degradacji jest znacznie wolniejszy, zaś efekt pojawiania się Hot Spotów tj. gorących punktów rzadko kiedy występuje. Panele fotowoltaiczne DMEGC są wykonane z najlepszej jakości komponentów, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w zakładzie produkcyjnym a zintegrowany wertykalnie model biznesowy umożliwia oferowanie konkurencyjnych cen, dodając wartość w oczach potencjalnych klientów.

DMEGC w szybkim tempie zdobyło zaufanie i popularność wśród klientów w całej Polsce. Bardzo się cieszymy, że możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości moduły, które wykorzystują doświadczenie rozwojowe naszej marki i zapewniają najlepszą jakość za Twoje pieniądze. Jesteśmy pewni, że nowy produkt z wieloletnią gwarancją również zyska uznanie i szybko pojawi się na wielu instalacjach fotowoltaicznych wśród naszych Klientów. Panele fotowoltaiczne DMEGC odporne są na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, jak i na amoniak oraz mgłę solną. Są również wytrzymałe na efekt LID i PID. Producent ten gwarantuje, że po upływie 25 lat, moc wyjściowa nie będzie mniejsza niż 84,8%. Maksymalne obciążenie na śnieg to 5400 Pa a na wiatr to 2400 Pa.

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Zalety paneli fotowoltaicznych marki DMEGC

→ Możliwość przedłużenia gwarancji produktowej do okresu 25 lat

→ W panelach fotowoltaicznych DMEGC zastosowano oryginalne złącza MC4 marki Stäubli

→ Odporność na efekt PID poparta certyfikacją zgodną z normą IES TS 62804-1

→ Zastosowanie rozwiązania Half-Cut

→ Technologia MultiBusbar w standardzie

Postaw na panele fotowoltaiczne DMEGC i wybierz niezawodność Twojej instalacji fotowoltaicznej już dziś!

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu