Panele Fotowoltaiczne Eurener

panele eurener

Fotowoltaika to najpopularniejsze źródło energii odnawialnej w Polsce i na świecie. Główną tego przyczynę można przypisać dwóm czynnikom: 1) samowystarczalność energetyczna i 2) spadające koszty. . Fotowoltaika jest doskonałym źródłem zielonej energii i cieszy się dużym zainteresowaniem. Oznacza to, że branża musiała również zwiększyć produkcję swojego łańcucha dostaw, ułatwiając ludziom znalezienie niezawodnego sprzętu fotowoltaicznego. Wiele osób ma do wyboru różne opcje, a cena nie zawsze oznacza, że coś jest najlepszą opcją. To kwestia znalezienia tego, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chodzi o wybór najlepszego panelu fotowoltaicznego lub falownika, może to być ból głowy dla osób, które nie robią tego na co dzień. Jednym z producentów modułów, na których pracuje firma JB Energia to marka hiszpańska marka produkujące panele fotowoltaiczne Eurener.

Moduły fotowoltaiczne Eurener w ofercie JB Energia

Grupa Eurener została założona w 1997 roku w jednym z Europejskich Centrów Innowacyjnych Przedsiębiorstw (CEEI). Jest to jedna z pionierskich grup w Europie, która zajmuje się produkcją paneli fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne Eurener produkowane są w Hiszpanii, dokładnie w słonecznej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym - w Walencji. Marka Eurener zajmuje się tematem fotowoltaiki od ponad 20 lat, dzięki temu zebrała ogrom doświadczenia, które przekłada na produkcje modułów fotowoltaicznych.

Producent ten daje na swoje produkty 15-letnią gwarancje oraz 25-letnią gwarancje mocy wyjściowej (tzw. gwaranacja liniowa). Eurener w swoich modułach zastosował technologię Half-Cut oraz MultiBusbar. Dodatkowo panele te są odporne na efekt LID oraz PID. Charakteryzują się również wysoką wytrzymałością na obciążenie statyczne (5400 Pa) oraz na dynamiczne (2400 Pa). Zbudowane są z szkła hartowanego o grubości 3,2 mm, co w dobie wszechobecnego “odchudzania” paneli fotowoltaicznych, produkt marki Eurener wyróżnia się w tej kwestii. Panele fotowoltaiczne Eurener dostępne są w wersji z czarną ramą, jak i w wariancie Full Black. Stosunkowo długie kable wychodzące z puszki przyłączeniowej modułu, która mają długość 10 cm w znaczący sposób ułatwiają montaż ekipie wykonującej instalację fotowoltaiczną.

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Zalety paneli fotowoltaicznych Eurener

→ Wyższa tolerancja na możliwe zacienienia m.in dzięki zastosowaniu rozwiązania Half-Cut

→ Odporność ogniowa pierwszej klasy

→ Zastosowanie ogniw połówkowych - łącznie 120 celli

→ Sprawność powyżęj 20%

→ Europejski produkt oraz gwarancja dzięki hiszpańskiej marce Eurener

→ Szyba hartowana 3,2 mm zwiększa wytrzymałość na np. gradobicia

Instalacje Fotowoltaiczne dla Domu od JB Energia

Postaw na panele fotowoltaiczne Eurener już dziś!

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu