Panele Fotowoltaiczne Exe Solar

Panele Fotowoltaiczne Exe Solar

Na rynku komponentów przeznaczonych do instalacji fotowoltaicznych już po krótkim researchu znaleźć możemy setki producentów falowników oraz paneli fotowoltaicznych. W tym przypadku samodzielny wybór inwertera (falownika) i modułów fotowoltaicznych może być twardym orzechem do zgryzienia. Jaki wybór jest najlepszy? Jak sprawić by nasza własna instalacja fotowoltaiczna efektywnie działała przez kilkadziesiąt lat? Jak pokazuje doświadczenie- najlepiej postawić na specjalistów w swoim fachu.

Pracujący w firmie JB Energia specjaliści mają wieloletnie doświadczenie zdobyte nie tylko podczas projektowania, ale również montażu instalacji fotowoltaicznych. Setki zamontowanych instalacji fotowoltaicznych pozwoliły na dogłębne zapoznanie się z najważniejszymi aspektami wpływającymi na żywotność i efektywną pracę instalacji fotowoltaicznej. Jak pokazuje doświadczenie przede wszystkim warto wybrać komponenty wysokiej jakości (pochodzące od sprawdzonych producentów) oraz wykonawcę, który poprawnie i w sposób bezpieczny je zamontuje. To jednak nie wszystko! Równie ważny jest posiadany przez inwestora budżet- w JB Energia optymalnie dopasowujemy rozwiązania do zastanych środków finansowych. W naszych rozwiązaniach (np. w przypadku paneli fotowoltaicznych Exe Solar) stosunek ceny do jakości paneli i falowników jest niezwykle atrakcyjny i pożądany przez klientów!

Instalacje Fotowoltaiczne dla Domu od JB Energia

Exe Solar - producent paneli fotowoltaicznych

Kolejnym z aspektów, które warto rozważyć jest ten, czy stawiamy na moduły monokrystaliczne czy też polikrystaliczne? Od roku 2019 odpowiedź jest pośród naszych klientów właściwie jednoznaczna. W instalacjach fotowoltaicznych w Polsce królują panele fotowoltaiczne monokrystaliczne. Są one bardziej wydajne w porównaniu do modułów polikrystalicznych, a ich cena (głównie dzięki ciągłemu udoskonalaniu technologii) jest bardzo atrakcyjna. Panele polikrystaliczne nie są więc już najczęstszym wyborem podyktowanym niższą ceną jednostkową. 

Niemniej ważne są także (oprócz renomy producenta i ceny jednostkowej za panel fotowoltaiczny) proponowane przez producenta parametry charakteryzujące panele fotowoltaiczne (Exe Solar w tym przypadku!). Do najważniejszych aspektów zaliczamy oczywiście:
jakość wykonania

  • gwarancję wytrzymałości
  • gwarancję sprawności po określonym czasie (charakterystycznym dla danego producenta paneli fotowoltaicznych)
  • wydajność
  • zastosowaną technologię.

Instalacje Fotowoltaiczne dla Firm

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

JB Energia wykonuje montaż paneli fotowoltaicznych firmy Exe Solar

Ograniczony budżet nie jest przeciwwskazaniem do inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Jak już wcześniej wspomnieliśmy nasze doświadczenie pozwala nam na dobór efektywnych komponentów z praktycznie każdej półki cenowej. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia oraz chętnie rozwiązujemy problemy! Jedną z propozycji, która może przypaść do gustu w przypadku poszukiwań bardziej budżetowych rozwiązań są panele fotowoltaiczne Exe Solar

Exe Solar jest włoską marką z branży odnawialnych źródeł energii, w której portfolio znajdziemy zarówno polikrystaliczne, jak i monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Exe Solar. Produkowane z dbałością o najmniejszy detal panele PV Exe Solar posiadają swoich fanów na całym świecie. Cechą charakterystyczną tych paneli oprócz wykorzystania do ich produkcji tzw. szkła antyrefleksyjnego, jest również 15-letnia gwarancja producenta oraz 25-letnia liniowa gwarancja wydajności. Zgłębiając karty katalogowe poszczególnych modeli paneli fotowoltaicznych Exe Solar możemy również zapoznać się z informacjami dotyczącymi odporności paneli nie tylko na czynniki atmosferyczne, ale również na nacisk wywierany na nie np. przez zalegający śnieg. Wytrzymałość większości paneli fotowoltaicznych Exe Solar to aż 5400 Pa nacisku! 

Panele fotowoltaiczne Exe Solar są więc modułami, na które warto postawić, gdy zależy nam na bezawaryjnej i efektywnej pracy instalacji fotowoltaicznej. Kusząca cena, wysoka jakość wykonania oraz renoma producenta są cechami przyciągającymi coraz większe rzesze klientów. Może w tym roku do fanów paneli fotowoltaicznych Exe Solar dołączysz również Ty?

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu