Panele Fotowoltaiczne Longi Solar

Panele Fotowoltaiczne Longi Solar

Panele fotowoltaiczne są coraz częstszym widokiem w naszym kraju. Niczym grzyby po deszczu powstają instalacje na dachach domów jednorodzinnych, gruntach oraz na terenach przemysłowych. Ilość montowanych instalacji fotowoltaicznych szybko rośnie.  Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że inwestycja w zieloną energię jest w naszym kraju dotowana. Inwestorzy mogą skorzystać z programu Mój Prąd, ulgi termomodernizacyjnej, czy też coraz częściej oferowanych przez gminy dotacji. Fotowoltaika opłaca się jednak nie tylko w przypadku możliwości skorzystania z dofinansowania. Prawidłowo dobrana pod względem mocy instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją o dość krótkim okresie zwrotu. 

Przykład realizacji na panelach fotowoltaicznych firmy LONGi Solar

Panele Fotowoltaiczne od firmy Longi Solar

Przypomnijmy, że instalacja fotowoltaiczna składa się przede wszystkim z paneli fotowoltaicznych, falownika (nazywanego też inwerterem), okablowania, zabezpieczeń AC i DC oraz konstrukcji montażowej. Oczywiście to nie wszystkie elementy, ale to przede wszystkim one świadczą o jakości wykonanej zamontowanej instalacji fotowoltaicznej. Firma JB Energia projektując instalację fotowoltaiczną planuje i dobiera komponenty tak, aby Klient przez kolejne kilkadziesiąt lat mógł bez problemów produkować własną zieloną energię z promieniowania słonecznego. Średni okres zwrotu inwestycji to w zależności od zastanych warunków dla instalacji fotowoltaicznej ok. 6-9 lat (przy braku uwzględnienia wzrastających cen energii elektrycznej). Rachunek zysków jest oczywisty- dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna zawsze się opłaca!

 Specjaliści pracujący w JB Energia tworząc projekt instalacji fotowoltaicznej w optymalny sposób dobierają każdy z jej komponentów. Pod uwagę brane są warunki architektoniczne lub gruntowe, a także zaproponowany przez klienta budżet inwestycyjny. Jak pokazuje posiadane doświadczenie jednym z najbardziej rozsądnych wariantów dla budżetowych instalacji są moduły marki Longi Solar. Panele fotowoltaiczne te produkowane są przez notowanego na giełdzie w Szanghaju pochodzącego z Chin producenta. Fabryki Longi Solar co roku opuszcza ilość paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy oscylującej wokół 10 GW! Jest to jeden z najwyższych wyników na świecie.

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Moduły fotowoltaiczne LONGi Solar w ofercie JB Energia

Producent Longi Solar uczestniczy również w „wyścigu o najwyższą moc modułu”. W najbliższym czasie w jego ofercie mają pojawić się moduły fotowoltaiczne o mocy 530 Wp i sprawności 21% w technologii Half Cut oraz z 9 bus-barami. Rozwiązanie to może się okazać szczególnie ciekawe w przypadku ograniczonych powierzchni dachowych. 

W swojej gamie produktów Longi Solar proponuje panele o mocy od 315 Wp do 530Wp. Moduły różnią się między sobą jednak nie tylko mocą, ale również wielkością.  

Podsumowując Longi Solar to ciekawy wybór, ale należy pamiętać, że dobór komponentów powinien być prowadzony przez specjalistów. W razie pytań eksperci z firmy JB Energia chętnie pomogą i doradzą w wyborze. Jesteśmy otwarci na Państwa pytania!

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu