Panele Fotowoltaiczne Q-Cells

Fotowoltaika Q-Cells

Panele fotowoltaiczne są podstawowym elementem tworzącym każdą instalację fotowoltaiczną. Zastosowanie w ogniwach fotowoltaicznych krzemu umożliwia nam nie tylko przemianę promieniowania słonecznego na energię elektryczną, ale również pozytywnie wpływa na stan naszego portfela! Oprócz paneli fotowoltaicznych do prawidłowego i efektywnego działania instalacji fotowoltaicznej potrzebne są sprzęty takie jak inwerter (nazywany potocznie falownikiem), okablowanie, a także konstrukcja montażowa i elementy zabezpieczające. Najważniejszą rolę pełnią tutaj jednak wspomniane już wyżej moduły fotowoltaiczne (inaczej panele fotowoltaiczne). Ich sprawność oraz moc umowna odpowiadają za ilość energii elektrycznej, która przy odpowiednim nasłonecznieniu i w standardowych warunkach może zostać wyprodukowana. Monokrystaliczne panele standardowej wielkości (ok. 100 cm x 165 cm) posiadają rozpiętość mocy w granicach 310-340 Wp

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Panle Fotowoltaiczne firmy Q-Cells - wybierz jakość

Jednymi z najwyższych parametrów dotyczących paneli fotowoltaicznych może pochwalić się firma Q-Cells. Jest to znany na całym świecie producent, który swoją produkcję rozpoczął już w 2001 roku! Stając się przy tym jedną z pierwszych firm producenckich z branży fotowoltaiki. Obecnie spółka notowana jest na nowojorskiej giełdzie NASDAQ z indeksem HQCL.

Panele Q-Cells są jednymi z popularniejszych rodzajów modułów na polskim rynku fotowoltaicznym. Jest to związane z ich stosunkowo niską ceną oraz dodatkowymi technologiami stosowanymi w panelach (np. half-cut, fullblack)

Postaw na panele fotowoltaiczne firmy Q-Cells

Producent paneli Q-Cells pomimo swojej przynależności do kręgu azjatyckich producentów paneli fotowoltaicznych prezentuje klientom wysoką jakość produktu w przystępnej cenie. W swojej pracy już wielokrotnie montowaliśmy panele fotowoltaiczne tego producenta. W szczególności polecamy je jako budżetową (tańszą) alternatywę dla paneli pochodzących od polskiej firmy Bruk-Bet Solar lub znanego na całym świecie producenta elektroniki LG.

Zobacz nasze wybrane realizacje na panelach firmy Q-Cells

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu