Panele Fotowoltaiczne Sharp

Moduły fotowoltaiczne Sharp

Moduł fotowoltaiczny jest sercem każdej instalacji fotowoltaicznej. Ten podstawowy element całej elektrowni słonecznej odpowiada za produkcję energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Wyprodukowana w ten sposób zielona energia to po prostu prąd elektryczny, którym zasilamy nasze domowe sprzęty AGD i RTV, czy też maszyny w zakładach przemysłowych. Ze względu na istotną rolę, którą pełnią panele fotowoltaiczne- ich wybór jest kluczowy i powinien zostać dokładnie przemyślany. Aktualnie rynek fotowoltaiczny oferuje nam setki wyższej i niższej jakości paneli fotowoltaicznych. Wybór jest więc bardzo szeroki!

Zobacz nasze wybrane realizacje na panelach firmy Sharp

Panele Fotowoltaiczne Sharp - postaw na jakość

Specjaliści pracujący w firmie JB Energia charakteryzują się nie tylko wysokiej jakości kulturą pracy, ale również nieograniczoną wiedzą na temat dostępnych paneli fotowoltaicznych. Posiadane doświadczenie pozwala na dobór komponentów dopasowanych do warunków zabudowy, potrzeb energetycznych klienta, a także zasobności jego portfela. Tworzące instalację fotowoltaiczną panele różnią się między sobą mocą, wielkością, a także ceną i czasem gwarancji. Wybór paneli fotowoltaicznych bezpośrednio przekłada się na jakość instalacji fotowoltaicznej oraz jej cenę. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone  komponenty pochodzące od największych światowych producentów. Jednym z nich jest Sharp, czyli przedsiębiorstwo znane szerokiemu gronu rodaków z wysokiej jakości sprzętu AGD i RTV. 

Produkowane przez markę Sharp panele fotowoltaiczne to najwyższej jakości komponenty charakteryzujące się dużą sprawnością, a także wysokim współczynnikiem wypełnienia. Przedsiębiorstwo Sharp w swej produkcji  wykorzystuje szereg nowoczesnych technologii (np. half-cut). Moduły Sharp to także świetny stosunek jakości do ceny. Sharp jest przedsiębiorstwem, który swoich klientów przyciąga już od 1912 roku! Jest to firma z tradycjami, która od dłuższego czasu również prężnie kroczy przez rynek fotowoltaiczny.

Specjalnie dla osób poszukujących estetycznych rozwiązań fotowoltaicznych marka Sharp przygotowała tzw. wersję Full Black.

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Dostępność paneli fotowoltaicznych od firmy Sharp w ofercie JB Energia

Jak już zostało wcześniej wspomniane panele fotowoltaiczne dobierane są ze względu na zapotrzebowanie energetyczne, a także zastane warunki architektoniczne. Zasady te stosujemy również w przypadku paneli fotowoltaicznych Sharp. Tworząc projekt instalacji fotowoltaicznej dobieramy moc paneli, a także dopasowujemy ich wielkość np. do pokrycia dachowego. Aktualnie dostępne panele o wymiarach od 165 cm do ponad 200 cm! Nominalna moc pojedynczych modułów to od 319 do ponad 400 Wp. 

Panele fotowoltaiczne Sharp są ciekawą alternatywą dla pochodzących z Polski paneli Bruk-Bet Solar, czy też równie znanych modułów LG.

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu