Inwertery Afore

Falowniki Afore

Jednym z najważniejszych elementów instalacji fotowoltaicznej (oprócz modułów fotowoltaicznych) jest inwerter. Urządzenie to bardzo często nazywane jest również falownikiem, dlatego w poniższym tekście spotkać będzie można każde z tych określeń. W ramach przypomnienia należy zapamiętać, że inwerter zamienia prąd stały produkowany przez panele fotowoltaiczne w prąd przemienny (płynący w sieci domowej). W naszej pracy każdego dnia spotykamy się z wieloma falownikami, dzięki czemu możemy polecić inwestorom najlepsze możliwe rozwiązania.

Jedną z propozycji, którą oferujemy swoim klientom jest marka Afore. Przedsiębiorstwo Afore New Energy Technology to firma powstała w 2010 roku na terenie Szanghaju. Podobnie jak w wielu innych krajach, inwertery Afore posiadają swój serwis również w Polsce.

Realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych w tych rejonach:

Chwalimy się realizacjami zarówno w dużych i małych miastach Małopolski.

Realizacje na Śląsku stanowią dużą część wszystkich naszych realizacji!

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie świętokrzyskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

Inwerter Afore

Co wyróżnia falowniki Afore?

- wysoka sprawność

- niskie napięcie startu

- polskie menu 

- łatwość w obsłudze.

Ponadto falowniki Afore charakteryzują się  korzystnym stosunkiem ceny do jakości, trwającą 10 lat gwarancją oraz możliwością monitorowania instalacji przy pomocy specjalnie do tego celu stworzonego systemu. Inwertery Afore spełniają także normę IP65 co oznacza, że mogą być montowane zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz (np. na elewacji budynku). Należy pamiętać, że od sprawności falownika będzie zależała również sprawność całej instalacji, dlatego wybór falownika nie może być przypadkowy.

Inwertery Fotowoltaiczne od firmy Afore

Podczas wyboru sugerujemy kierować się jego parametrami technicznymi i marką. Znany producent taki jak Afore, Growatt, Solar Edge i podobni gwarantują solidność wykonania oraz bezpieczeństwo. Instalacja fotowoltaiczna wiąże się z wysokim napięcie,  które przy wadliwym falowniku może być niebezpieczne!

Jeśli masz wątpliwości w kwestii doboru komponentów do instalacji fotowoltaicznej zachęcamy do kontaktu. Specjaliści z firmy JB Energia pomogą dobrać panele, falownik oraz pozostałe elementy instalacji biorąc pod uwagę budżet inwestora oraz specyficzne warunki instalacji.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Wyślij zapytanie
    Polecane wpisy na blogu