Pompy Ciepła Bochnia

Pompy ciepła Bochnia oferowane przez JB Energia to urządzenia od renomowanych producentów godne zaufania. Instalujemy wyłącznie sprzęt najwyższej klasy, zapewniający bezawaryjną pracę. To ekologiczna alternatywa dla paliwa gazowego oraz węgla. Na dodatek pompy ciepła Bochnia mogą być szczególnie opłacalne w sytuacji, gdy budynek wyposażony jest dodatkowo w instalację fotowoltaiczną. W JB Energia realizujemy pojedyncze oraz nieco bardziej złożone inwestycje. Możemy jednocześnie zainstalować panele słoneczne oraz pompę ciepła w Bochni. Usługi kierujemy do osób indywidualnych, przedsiębiorców, a także gospodarstw rolniczych. Jeżeli chcesz zainwestować w wyposażenie ekologiczne i ekonomiczne jednocześnie, skontaktuj się z nami.

Montaż pompy ciepła w Bochni

Zapewniamy kompleksowy montaż pompy ciepła w Bochni. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści, przeprowadzający instalację urządzeń w domach, zakładach firmowych oraz gospodarstwach rolniczych. Zanim jednak przystąpimy do montażu, przeprowadzamy dokładny audyt, aby zapoznać się z potrzebami inwestora oraz charakterystyką budynku. Podczas doboru urządzenia istotną kwestią jest powierzchnia użytkowa obiektu i kubatura, system termoizolacji, a także typ budownictwa. Gdy ustalimy wszystkie kwestie i skonsultujemy się z klientem, realizujemy montaż pompy ciepła w Bochni. Za sprawą JB Energia nasi kontrahenci mają pewność, że dobrane urządzenie będzie maksymalnie wydajne. Zapewniamy fachowy montaż pompy ciepła Bochnia oraz instruktaż dotyczący obsługi wyposażenia na co dzień.

Powietrzne pompy ciepła w Bochni

Naszym klientom proponujemy wydajne pompy ciepła Bochnia, wyróżniające się niezawodnością. To urządzenia, które potrafią podgrzewać wodę użytkową, dodatkowo dysponują funkcją ochładzania budynku, gdy temperatura na zewnątrz jest wysoka. W efekcie codzienna eksploatacja takiego wyposażenia jest ekonomiczna i ekologiczna. Powietrzne pompy ciepła Bochnia przynoszą najwięcej korzyści, gdy działają wspólnie z fotowoltaiką. Wówczas prąd generowany z promieni słonecznych służy do ogrzewania budynku – takie rozwiązanie wiąże się z redukcją rachunków za energię elektryczną. Wykorzystywanie powietrznej pompy ciepła w Bochni pozwala domom, firmom oraz gospodarstwom uniezależnić się od rosnących cen gazu oraz węgla.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Bochnia

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Bochnia mogą być zainstalowane jednocześnie. Taką usługę proponujemy w JB Energia. Wykonujemy audyty fotowoltaiczne oraz zapewniamy dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów. Funkcjonujące jednocześnie powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika Bochnia pozwalają systematycznie generować oszczędności w domu, firmie lub gospodarstwie. Wówczas energia elektryczna jest wykorzystywana do ogrzewania budynku – to maksymalnie ekologiczne, a na dodatek całkowicie ekonomiczne, rozwiązanie, cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Skontaktuj się z JB Energia, aby uzyskać więcej informacji na temat świadczonych usług.