Pompy Ciepła Brzesko

Pompa ciepła w Brzesku to znakomite rozwiązanie, jeśli rachunki za ogrzewanie wywołują u Ciebie ból głowy, masz już dość tradycyjnej kotłowni zabierającej Twoją przestrzeń mieszkalną lub po prostu poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych źródeł grzewczych. Powietrzne pompy ciepła od JB Energia to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Brzesku to inwestycja, która pozwoli nie tylko efektywnie ogrzać dom, ale również sporo zaoszczędzić!

Montaż pompy ciepła w Brzesku - korzyści

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem pozwalającym na zachowanie we wnętrzach wysokiego komfortu termicznego zarówno zimą, jak i latem. Jak to się dzieje? Pompa ciepła umożliwia nie tylko ogrzanie pomieszczenia, ale także (dzięki odwróconemu przepływowi czynnika chłodzącego) również jego wychłodzenie. Jest to szczególnie przydatne w okresie gorącego lata, gdyż nie musimy wyposażać naszego domu lub firmy w dodatkowe urządzenia klimatyzacyjne. Dodatkową funkcją powietrznej pompy ciepła typu powietrze-woda jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Brzesku to inwestycja, która czyni budynek samowystarczalnym zarówno pod względem ogrzewania, jak i możliwości posiadania ciepłej wody.

Fotowoltaika i pompa ciepła - Brzesko i okolice

Instalacja fotowoltaiczna, to oprócz pomp ciepła, kolejny aspekt naszych zainteresowań. W naszym portfolio znaleźć można kilkuset zadowolonych klientów cieszących się z darmowego prądu pochodzącego z promieniowania słonecznego. Wyprodukowany przez instalację PV prąd można również wykorzystać do pokrycia zapotrzebowania energetycznego powietrznej pompy ciepła (25% zapotrzebowania to prąd, resztę pokrywa powietrze). Jednoczesny (lub odroczony w czasie) montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Brzesku jest więc inwestycją, która pozwoli maksymalnie obniżyć koszt funkcjonowania pompy ciepła. Pozostały, wyprodukowany przez panele prąd można wykorzystać zgodnie z własnym uznaniem.

Koszt pompy ciepła do domu 100 m2, 150 m2, 200 m2 Brzesko

Koszt pompy ciepła do domu w Brzesku będzie różnił się w zależności od metrażu budynku oraz innych parametrów, tj. sposób ogrzewania pomieszczeń, technologia budowania domu czy sposób użytkowania znajdujących się w nim pomieszczeń. Oczywiście znaczenie ma również rodzaj producenta pompy ciepła i jej parametrów. Średni koszt pompy ciepła z montażem wynosi 30 000-40 000 zł. Mimo wysokiej ceny zakupu urządzenie jest łatwe i tanie w eksploatacji, pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie. W JB Energia oszacujemy koszt pompy ciepła dla Twojej inwestycji w Brzesku i okolicach.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Brzesko

Pompa ciepła jest nowoczesnym urządzeniem, którego nie powinno zabraknąć w oszczędnym i ekologicznym domu. Powietrzna pompa ciepła pozwala nie tylko obniżyć rachunki za ogrzewanie, ale również zaoszczędzić! Nie bez znaczenia jest również wysoki komfort termiczny, który utrzymywany jest o każdej porze roku. Naszą ofertę montażu pomp ciepła w Brzesku i okolicy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz gospodarstw rolnych.

Dlaczego właśnie JB Energia?

Odnawialne źródła energii to nasza pasja, którą ciągle rozwijamy. Doświadczenie w tym zakresie zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Fotowoltaika i pompy ciepła to ekologiczne dobro, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonania, sprzęt pochodzący od zaufanych i sprawdzonych producentów, a także na terminowość wykonywanych prac. Nasze ekipy monterskie składają się z wykwalifikowanych pracowników posiadających wymagane uprawnienia i certyfikaty. Montaż pompy ciepła w Brzesku to inwestycja, którą chętnie dla Ciebie kompleksowo przeprowadzimy.