Pompy Ciepła Brzesko

Rachunki za ogrzewanie wywołują u Ciebie ból głowy? Masz już dość tradycyjnej kotłowni, która zabiera Twoją przestrzeń mieszkalną? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych źródeł grzewczych? Powietrzna pompa ciepła od JB Energia to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Brzesku to inwestycja, która pozwoli nie tylko efektywnie ogrzać dom, ale również sporo zaoszczędzić!

Montaż pompy ciepła w Brzesku

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym urządzeniem umożliwiającym zachowanie we wnętrzach wysokiego komfortu termicznego zarówno zimą, jak i latem. Jak to możliwe? Pompa ciepła umożliwia nie tylko ogrzanie pomieszczenia, ale również dzięki odwróconemu przepływowi czynnika chłodzącego również jego wychłodzenie. Jest to szczególnie przydatne w okresie gorącego lata, gdy nie musimy wyposażać naszego domu lub firmy w dodatkowe urządzenia klimatyzacyjne. Dodatkową funkcją powietrznej pompy ciepła typu powietrze-woda jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Brzesku to inwestycja, która czyni budynek samowystarczalnym zarówno pod względem ogrzewania, jak i możliwości posiadania ciepłej wody.

Fotowoltaika i pompa ciepła- Brzesko i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to oprócz pomp ciepła kolejny aspekt naszych zainteresowań. W naszym portfolio znaleźć można kilkuset zadowolonych klientów cieszących się z darmowego prądu pochodzącego z promieniowania słonecznego. Wyprodukowany przez instalację prąd może również zostać wykorzystany do pokrycia zapotrzebowania energetycznego powietrznej pompy ciepła (25 % zapotrzebowania to prąd, resztę pokrywa powietrze). Jednoczesny (lub odroczony w czasie) montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Brzesku jest więc inwestycją, która pozwoli maksymalnie obniżyć koszt funkcjonowania pompy ciepła. Pozostały, wyprodukowany przez panele prąd można wykorzystać zgodnie z własnym uznaniem.

Pompa ciepła Brzesko

Pompa ciepła jest nowoczesnym urządzeniem, którego nie powinno zabraknąć w oszczędnym i ekologicznym domu. Powietrzna pompa ciepła pozwala nie tylko obniżyć rachunki za ogrzewanie, ale również zaoszczędzić! Nie bez znaczenia jest również wysoki komfort termiczny, który utrzymywany jest o każdej porze roku. Naszą ofertę montażu pomp ciepła w Brzesku i okolicy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz gospodarstw rolnych. 

Dlaczego właśnie JB Energia?

Odnawialne źródła energii to nasza pasja, którą ciągle rozwijamy. Doświadczenie w tym zakresie zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Fotowoltaika i pompy ciepła to ekologiczne dobro, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonania, sprzęt pochodzący od zaufanych i sprawdzonych producentów, a także na terminowość wykonywanych prac. Nasze ekipy monterskie składają się z wykwalifikowanych pracowników posiadających wymagane uprawnienia i certyfikaty. Montaż pompy ciepła w Brzesku to inwestycja, którą chętnie dla Ciebie kompleksowo przeprowadzimy.