Pompy Ciepła Chrzanów

Jesteś w trakcie poszukiwań efektywnego sposobu na ogrzanie domu, siedziby firmy lub innego budynku? Nie chcesz zostać posiadaczem tradycyjnej kotłowni? Środowisko naturalne ma dla Ciebie znaczenie? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco- powietrzna pompa ciepła Chrzanów to rozwiązanie dla Ciebie! Montaż powietrznej pompy ciepła w Chrzanowie i okolicach pozwoli Ci nie tylko efektywnie ogrzać dom, ale również zaoszczędzić na rachunkach!

Montaż pompy ciepła w Chrzanowie

Pompa ciepła typu powietrze-woda to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli zarówno ogrzać dom (w okresie jesienno-zimowym), jak i ochłodzić go w czasie upalnego lata. Dodatkową funkcją powietrznej pompy ciepła, o której nie należy zapominać jest możliwość podgrzania wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Chrzanowie to inwestycja, która daje inwestorowi korzyści już od pierwszych chwil od zamontowania urządzenia! Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę pomp ciepła, które pochodzą wyłącznie od znanych i zaufanych producentów. Pośród kilkunastu modeli dobieramy rozwiązanie optymalne, spełniające indywidualne wymagania klienta.

Fotowoltaika i pompa ciepła- Chrzanów i okolice

Instalacja fotowoltaiczna jest kolejnym z przykładów ekologicznej inwestycji, która umożliwia bycie niezależnym konsumentem. Połączenie produkującej prąd instalacji fotowoltaicznej oraz produkującej ciepło pompy ciepła jest rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez polskich inwestorów. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd maksymalnie obniża koszty działania powietrznej pompy ciepła (jest ona tylko w 25 % zasilana przez prąd). Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła w Chrzanowie jest więc rozwiązaniem, które pozwoli w znacznym stopniu pomniejszyć rachunki za prąd oraz ogrzewanie (a także klimatyzację pomieszczeń w ciepłe dni!).

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompy ciepła- Małopolska (Chrzanów i inne miejscowości)

Województwo małopolskie to region, który (oprócz województwa śląskiego) stanowi trzon działalności dynamicznie rozwijającej się firmy JB Energia. Oferowane przez nas pompy ciepła są wysokiej jakości sprzętem, który służy swojemu właścicielowi przez wiele lat. Pompy ciepła w Chrzanowie to rozwiązanie proponowane przez nas klientom indywidualnym oraz biznesowym. 

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą ciągle pogłębiamy. Naszym klientom proponujemy profesjonalne i optymalne rozwiązania, które przynoszą inwestorom korzyści nie tylko majątkowe. Profesjonalnie przeprowadzony montaż pompy ciepła w Chrzanowie to inwestycja, którą polecamy każdemu bez wyjątku! 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Chrzanowie lub okolicach?