Pompy Ciepła Gorlice

Zastanawiasz się jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? Masz już dość stale rosnących rachunków? A może chciałbyś pozbyć się tradycyjnego kotła grzewczego? Jeżeli odpowiedziałeś choć na jedno z pytań twierdząco- musisz poznać powietrzną pompę ciepła! Montaż powietrznej pompy ciepła w Gorlicach to inwestycja, która przyniesie Ci wyłącznie same korzyści!

Montaż pompy ciepła w Gorlicach

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie zapewniające użytkownikowi nie tylko efektywne ogrzanie domu, ale również jego wychłodzenie (np. w miesiącach letnich). Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać jest ponadto możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jedynie 25% całego zapotrzebowania pompy ciepła na energię pokrywane jest przez prąd. Pozostałe 75% to energia pochodząca z otaczającego nas powietrza.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Gorlice

Rozwiązaniem, które pozwoli znacząco obniżyć koszt funkcjonowania pompy ciepła jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną i tym samym czyni ją urządzeniem praktycznie bezkosztowym. Dodatkową zaletą montażu instalacji fotowoltaicznej jest znacznego stopnia obniżenie wysokości rachunku za prąd. Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna to odnawialne źródła energii, na które warto postawić już dzisiaj!

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Gorlice i okolice

Oferta montażu pompy ciepła w Gorlicach i okolicy przeznaczona jest dla klientów biznesowych, indywidualnych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szerokie portfolio obejmujące kilkanaście propozycji powietrznych pomp ciepła pochodzących od znanych i lubianych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Dodatkowo nasi klienci mogą skorzystać z oferty montażu instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również usługę jednoczesnego (lub odroczonego w czasie) montażu pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. 

Każdego dnia rozwijamy naszą pasję jaką są odnawialne źródła energii. W naszej ofercie oprócz usługi montażu pomp ciepła znaleźć można usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, gospodarstwami rolnymi oraz klientami biznesowymi. Nie boimy się wyzwań! W naszym portfolio znaleźć można kilkuset zadowolonych klientów z różnych regionów Polski!

Powietrzne pompy ciepła Gorlice – jak wybrać odpowiedni model?

Powietrzne pompa ciepła to obecnie jeden z najbardziej efektywnych sposobów ogrzewania budynku. Firma JB Energia działająca od wielu lat w branży odnawialnych źródeł energii, oferuje duży wybór modeli pomp ciepła w Gorlicach. Aby jednak podjąć właściwą decyzję odnośnie tego, które pompy ciepła sprawdzą się najlepiej w danym budynku, konieczne jest przeprowadzenie wnikliwego audytu. Pod uwagę powinny być wzięte obecne oraz przyszłe wymagania grzewcze inwestora, ale również indywidualne warunki budownictwa. Mowa w tym wypadku o powierzchni budynku, jego kubaturze czy ewentualnych pracach termomodernizacyjnych. Po zweryfikowaniu powyższych informacji możliwy jest wybór odpowiedniego urządzenia i montaż pompy ciepła w Gorlicach. Zadaniem tym zajmują się wykwalifikowani pracownicy firmy JB Energia, którzy dysponują licznymi certyfikatami oraz uprawnieniami. Ze względu na fakt, że jesteśmy prawdziwymi pasjonatami odnawialnych źródeł energii, stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach branżowych oraz konferencjach. Do swojej pracy podchodzimy w sposób rzetelny. Dbamy o to, aby na każdym etapie realizowanej przez nas inwestycji wszystko było perfekcyjnie wykonane. Wykorzystywane przez nas powietrzne pompy ciepła pochodzą wyłącznie od znanych i cenionych producentów. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Dlaczego pompa ciepła i fotowoltaika to dobre połączenie?

Powietrzne pompy ciepła w Gorlicach od JB Energia to niezwykle wydajne i ekonomiczne urządzenia, które do swojej pracy wykorzystują jedynie 25% energii pochodzącej z sieci. Dzięki temu koszt ich użytkowania jest niski. Decydując się jednak na instalację fotowoltaiczną można zredukować wydatki związane z ich funkcjonowaniem do zera. Dodatkowo, montaż pompy ciepła w Gorlicach i fotowoltaiki pozwala przyczynić się do poprawy jakości powietrza, a tym samym do ochrony środowiska naturalnego. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Gorlicach to doskonały wybór zarówno pod kątem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Interesuje Cię montaż paneli fotowoltaicznych i instalacja pompy ciepła w Gorlicach? Skontaktuj się z naszą firmą i uzyskaj istotne dla Ciebie informacje. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Gorlicach?