Pompy Ciepła Gorlice

Zastanawiasz się jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? Masz już dość stale rosnących rachunków? A może chciałbyś pozbyć się tradycyjnego kotła grzewczego? Jeżeli odpowiedziałeś choć na jedno z pytań twierdząco- musisz poznać powietrzną pompę ciepła! Montaż powietrznej pompy ciepła w Gorlicach to inwestycja, która przyniesie Ci wyłącznie same korzyści!

Montaż pompy ciepła w Gorlicach

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie zapewniające użytkownikowi nie tylko efektywne ogrzanie domu, ale również jego wychłodzenie (np. w miesiącach letnich). Dodatkową funkcją, z której warto skorzystać jest ponadto możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jedynie 25% całego zapotrzebowania pompy ciepła na energię pokrywane jest przez prąd. Pozostałe 75% to energia pochodząca z otaczającego nas powietrza.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Gorlice

Rozwiązaniem, które pozwoli znacząco obniżyć koszt funkcjonowania pompy ciepła jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną i tym samym czyni ją urządzeniem praktycznie bezkosztowym. Dodatkową zaletą montażu instalacji fotowoltaicznej jest znacznego stopnia obniżenie wysokości rachunku za prąd. Pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna to odnawialne źródła energii, na które warto postawić już dzisiaj!

Pompa ciepła Gorlice i okolice

Oferta montażu pompy ciepła w Gorlicach i okolicy przeznaczona jest dla klientów biznesowych, indywidualnych oraz właścicieli gospodarstw rolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szerokie portfolio obejmujące kilkanaście propozycji powietrznych pomp ciepła pochodzących od znanych i lubianych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Dodatkowo nasi klienci mogą skorzystać z oferty montażu instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również usługę jednoczesnego (lub odroczonego w czasie) montażu pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. 

Każdego dnia rozwijamy naszą pasję jaką są odnawialne źródła energii. W naszej ofercie oprócz usługi montażu pomp ciepła znaleźć można usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, gospodarstwami rolnymi oraz klientami biznesowymi. Nie boimy się wyzwań! W naszym portfolio znaleźć można kilkuset zadowolonych klientów z różnych regionów Polski! 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Gorlicach?