Pompy Ciepła Miechów

Pompa ciepła w Miechowie to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz poszukujesz taniego i skutecznego sposobu na ogrzanie domu, siedziby firmy lub budynku gospodarczego. Pomoże Ci również zrezygnować z tradycyjnej kotłowni. Montaż powietrznej pompy ciepła w Miechowie pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić, ale również zadbać o otaczające Cię środowisko!

Montaż pompy ciepła w Miechowie - korzyści

Powietrzna pompa ciepła to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na ogrzanie budynku. To jednak nie wszystko! Dzięki niej można również ochłodzić wnętrze, a także podgrzać wodę użytkową. Pompa ciepła jest więc wielofunkcyjnym urządzeniem, które uczyni budynek niezależnym od systemu grzewczego. Montaż pompy ciepła w Miechowie z JB Energia to inwestycja, która pozwoli maksymalnie obniżyć rachunki za ogrzewanie, a tym samym zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Nie bez znaczenia jest również możliwość utrzymania wysokiego komfortu termicznego zarówno latem, jak i zimą. Od teraz już nie będziesz musiał martwić się siarczystymi mrozami i upalnymi, letnimi dniami! Powietrzna pompa ciepła zapewni Ci komfort cieplny o każdej porze roku.

Pompa ciepła cena Miechów

Koszt pompy ciepła do domu 100 m2, 150 m2 czy 200 m2 będzie różnić się w zależności od kilku parametrów. Na cenę pompy ciepła w Miechowie ma wpływ nie tylko powierzchnia budynku i znajdujących się w nim pomieszczeń, ale również sposób ogrzewania domu, rodzaj zastosowanych w nim rozwiązań technologicznych, np. stolarki okiennej i drzwiowej, termoizolacji elewacji czy dachu. Cena pompy ciepła zależy również od wybranego producenta i jej jakości, a także od źródła ciepła (grunt, powietrze, woda). Najwięcej kosztów generuje zakup i montaż pompy gruntowej, najmniej pompy powietrznej.

Fotowoltaika i pompa ciepła - Miechów i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to system połączonych ze sobą paneli fotowoltaicznych, których zadaniem jest przekształcenie promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Pompa ciepła jest urządzeniem, które swoje zapotrzebowanie energetyczne jedynie w 25% pokrywa przez prąd! Dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w Miechowie możesz całościowo pokryć zapotrzebowanie pompy na prąd! A naddatek energii elektrycznej będzie mógł zostać wykorzystany przez inne urządzenia wymagające do swojej pracy prądu. Energia pochodząca ze słońca uczyni Twoją powietrzną pompę ciepła urządzeniem niewymagającym nakładów finansowych!

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzna pompa ciepła Miechów

Instalacje fotowoltaiczne i powietrzne pompy ciepła w Miechowie oraz okolicach to oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych, biznesowych (np. właścicieli firm) oraz gospodarstw rolnych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dobór optymalnych rozwiązań, które czynią inwestycję w odnawialne źródła energii opłacalną. Pompa ciepła oraz instalacja fotowoltaiczna w Miechowie to kolejny z etapów rozwoju naszej firmy.

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową obsługę pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Nasi klienci otrzymują pełną obsługę obejmującą nie tylko projekt i montaż pompy ciepła/instalacji fotowoltaicznej, ale również fachową opiekę serwisową i pomoc w uporaniu się z potrzebną dokumentacją (np. w przypadku chęci skorzystania z dofinansowania). Montaż pompy ciepła w Miechowie z JB Energia to bezobsługowa inwestycja, która pozwala zaoszczędzić oraz maksymalnie obniżyć koszt ogrzewania budynku!

Zainteresował Cię montaż pompy ciepła w Miechowie lub okolicach? Skontaktuj się z nami!