Pompy Ciepła Myślenice

Poszukujesz alternatywnego sposobu na ogrzanie domu? Chciałbyś zrezygnować z tradycyjnej kotłowni? Wysoki komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą jest dla Ciebie ważny? Powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Myślenicach to inwestycja, dzięki której ogrzejesz/ochłodzisz dom, a dodatkowo zaoszczędzisz sporą ilość środków finansowych!

Montaż pompy ciepła w Myślenicach

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia swojemu użytkownikowi efektywne, a co najważniejsze bardzo tanie ogrzanie budynku. Ponadto pompa ciepła oferuje inwestorom możliwość ochłodzenia pomieszczeń w okresie letnim (dzięki odwróconemu przepływowi czynnika chłodniczego), a także podgrzanie wody użytkowej. Jest to niezwykle przydatne wtedy, gdy chcemy zlikwidować (lub też w ogóle nie umieszczać w planach) tradycyjną kotłownię cieplną. Pompa ciepła jest ekologicznym rozwiązaniem, które dodatkowo pozwala nam zadbać o otaczające nas środowisko naturalne.

Fotowoltaika i pompa ciepła Myślenice i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to kolejne z odnawialnych źródeł energii, które swoim klientom oferuje firma JB Energia. Wyprodukowany przez optymalnie dobrane panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa koszty funkcjonowania pompy ciepła! Podkreślić jednak należy, że pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, które do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej i aż 75% z otaczającego nas powietrza. Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła w Myślenicach to przemyślana inwestycja pozwalająca na stanie się niezależnym od zakładu energetycznego oraz ciepłowniczego

Pompa ciepła Myślenice

Oferta montażu pompa ciepła w Myślenicach z firmą JB Energia przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych. W gronie naszych zadowolonych klientów znaleźć można inwestorów pochodzących z różnych stron Polski. Dzięki montażowi fotowoltaiki oraz pompy ciepła mogą oni cieszyć się wysokim komfortem termicznym o każdej porze roku, a także darmowym prądem, który wykorzystywany jest nie tylko przez pompę ciepła, ale również inne urządzenia elektryczne. 

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasze realizacje z zakresu fotowoltaiki i pomp ciepła to kilkuset klientów, którzy otrzymali kompleksową usługę obejmującą nie tylko projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej/pompy ciepła, ale również fachową pomoc w kwestiach biurokratycznych. Firma JB Energia oprócz wiedzy praktycznej posiada również teoretyczną, która jest stale aktualizowana. Znajomość najnowszych trendów pozwala nam na dobór optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.