Pompy Ciepła Myślenice

Poszukujesz alternatywnego sposobu na ogrzanie domu? Chciałbyś zrezygnować z tradycyjnej kotłowni? Wysoki komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą jest dla Ciebie ważny? Powietrzna pompa ciepła jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Montaż pompy ciepła w Myślenicach to inwestycja, dzięki której ogrzejesz/ochłodzisz dom, a dodatkowo zaoszczędzisz sporą ilość środków finansowych!

Montaż pompy ciepła w Myślenicach

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia swojemu użytkownikowi efektywne, a co najważniejsze bardzo tanie ogrzanie budynku. Ponadto pompa ciepła oferuje inwestorom możliwość ochłodzenia pomieszczeń w okresie letnim (dzięki odwróconemu przepływowi czynnika chłodniczego), a także podgrzanie wody użytkowej. Jest to niezwykle przydatne wtedy, gdy chcemy zlikwidować (lub też w ogóle nie umieszczać w planach) tradycyjną kotłownię cieplną. Pompa ciepła jest ekologicznym rozwiązaniem, które dodatkowo pozwala nam zadbać o otaczające nas środowisko naturalne.

Fotowoltaika i pompa ciepła Myślenice i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to kolejne z odnawialnych źródeł energii, które swoim klientom oferuje firma JB Energia. Wyprodukowany przez optymalnie dobrane panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa koszty funkcjonowania pompy ciepła! Podkreślić jednak należy, że pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, które do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej i aż 75% z otaczającego nas powietrza. Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła w Myślenicach to przemyślana inwestycja pozwalająca na stanie się niezależnym od zakładu energetycznego oraz ciepłowniczego

Pompa ciepła Myślenice

Oferta montażu pompa ciepła w Myślenicach z firmą JB Energia przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych. W gronie naszych zadowolonych klientów znaleźć można inwestorów pochodzących z różnych stron Polski. Dzięki montażowi fotowoltaiki oraz pompy ciepła mogą oni cieszyć się wysokim komfortem termicznym o każdej porze roku, a także darmowym prądem, który wykorzystywany jest nie tylko przez pompę ciepła, ale również inne urządzenia elektryczne. 

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasze realizacje z zakresu fotowoltaiki i pomp ciepła to kilkuset klientów, którzy otrzymali kompleksową usługę obejmującą nie tylko projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej/pompy ciepła, ale również fachową pomoc w kwestiach biurokratycznych. Firma JB Energia oprócz wiedzy praktycznej posiada również teoretyczną, która jest stale aktualizowana. Znajomość najnowszych trendów pozwala nam na dobór optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

Zostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się szybko!