Pompy Ciepła Myślenice

Coraz więcej osób poszukuje alternatywnego sposobu na ogrzanie domu i chciałoby zrezygnować z tradycyjnej kotłowni. Powietrzna pompa ciepła w Myślenicach to doskonałe rozwiązanie. Urządzenie zapewni wysoki komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą. Montaż pompy ciepła to inwestycja, dzięki której ogrzejesz/ochłodzisz dom, wyprodukujesz ciepłą wodę użytkową, a dodatkowo zaoszczędzisz sporą ilość środków finansowych!

Jakich korzyści dostarcza montaż pompy ciepła w Myślenicach?

Powietrzna pompa ciepła to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia swojemu użytkownikowi efektywne, a co najważniejsze - bardzo tanie ogrzanie budynku. Ponadto pompa ciepła w Myślenicach i innych miejscowościach oferuje inwestorom możliwość ochłodzenia pomieszczeń w okresie letnim (dzięki odwróconemu przepływowi czynnika chłodniczego), a także podgrzanie wody użytkowej. Jest to niezwykle przydatne wtedy, gdy chcemy zlikwidować (lub też w ogóle nie umieszczać w planach) tradycyjną kotłownię cieplną. Pompa ciepła jest ekologicznym rozwiązaniem, które dodatkowo pozwala nam zadbać o otaczające nas środowisko naturalne.

Pompa ciepła cena Myślenice

Zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła w Myślenicach i okolicach? Tak naprawdę cena zależy od wybranego producenta (np. Panasonic czy Mitsubishi) i parametrów urządzenia oraz dodatkowych czynników. Ważny jest również sposób ogrzewania budynku, zastosowane w nich technologie termoizolacyjne czy wielkość znajdujących się w nim pomieszczeń. Koszt pompy ciepła z montażem będzie różny dla domu 100 m2, 150 m2 czy 200 m2. Cena różni się również w zależności od wybranej pompy ciepła (powietrzna, gruntowa, wodna). Najmniej kosztuje pompa ciepła powietrzna, najwięcej pompa gruntowa.

Fotowoltaika i pompa ciepła Myślenice i okolice

Instalacja fotowoltaiczna to kolejne z odnawialnych źródeł energii, które swoim klientom oferuje firma JB Energia. Wyprodukowany przez optymalnie dobrane panele fotowoltaiczne prąd, w całości pokrywa koszty funkcjonowania pompy ciepła! Podkreślić jednak należy, że pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, które do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej i aż 75% z otaczającego nas powietrza. Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła w Myślenicach to przemyślana inwestycja pozwalająca na stanie się niezależnym od zakładu energetycznego oraz ciepłowniczego.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Myślenice

Oferta montażu pompa ciepła w Myślenicach z firmą JB Energia przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych. W gronie naszych zadowolonych klientów znaleźć można inwestorów pochodzących z różnych stron Polski. Dzięki montażowi fotowoltaiki oraz pompy ciepła mogą oni cieszyć się wysokim komfortem termicznym o każdej porze roku, a także darmowym prądem, który wykorzystywany jest nie tylko przez pompę ciepła, ale również inne urządzenia elektryczne.

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. Nasze realizacje z zakresu fotowoltaiki i pomp ciepła to kilkuset klientów, którzy otrzymali kompleksową usługę obejmującą nie tylko projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej/pompy ciepła, ale również fachową pomoc w kwestiach biurokratycznych. Firma JB Energia oprócz wiedzy praktycznej posiada również teoretyczną, która jest stale aktualizowana. Znajomość najnowszych trendów pozwala nam na dobór optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.