Pompy Ciepła Niepołomice

Chciałbyś znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie? Masz już dość nieefektywnych klimatyzatorów? A może po prostu masz na uwadze otaczające nas środowisko naturalne? Powietrzna pompa ciepła jest urządzeniem, które rozwiąże Twoje problemy! Montaż pompy ciepła w Niepołomicach to inwestycja, która pozwoli nie tylko zaoszczędzić, ale również stać się niezależnym! Przekonaj się o tym sam!

Montaż pompy ciepła w Niepołomicach

Powietrzna pompa ciepła jest wielofunkcyjnym systemem, który coraz częściej pojawia się w polskich domach, firmach oraz gospodarstwach rolnych. Pompa ciepła to urządzenie, które pozwala jednak nie tylko na ogrzanie budynku, ale również jego wychłodzenie (w okresie letnim). Ponadto swoim użytkownikom pompa ciepła oferuje możliwość podgrzania wody typu użytkowego. Montaż pompy ciepła w Niepołomicach jest więc inwestycją wielopoziomową umożliwiającą zarówno oszczędzenie pieniędzy, jak i stanie się niezależnym od podwyżek fundowanych nam przez zakład grzewczy.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła Niepołomice

Fotowoltaika i pompa ciepła, czyli dwa najpopularniejsze odnawialne źródła energii to świetny pomysł na powiększenie swoich oszczędności i zadbanie o otaczające nas środowisko. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła na prąd (jest to jedynie 25% całego zapotrzebowania pompy na energię). Ponadto powstałą w ten sposób nadwyżkę prądu można wykorzystać zgodnie z własnym uznaniem, np. jako pokrycie zapotrzebowania energetycznego innych sprzętów znajdujących się w budynku

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Niepołomice i okolice

Firma JB Energia w swojej ofercie oprócz kompleksowego montażu instalacji fotowoltaicznych posiada również usługę montażu powietrznych pomp ciepła. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości pompy ciepła pochodzące od znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Dzięki temu montaż pompy ciepła w Niepołomicach jest inwestycją, która przynosi inwestorowi wyłącznie same korzyści! Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. 

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika i pompy ciepła nie mają przed nami tajemnic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Regularne poszerzanie naszej wiedzy pozwala nam świadczyć usługi montażu pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych na najwyższym możliwym poziomie. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjne formy finansowania ekologicznych inwestycji (np. leasing, kredyt). Jesteśmy otwarci na współpracę biznesową. 

Zainteresowany pompą ciepła w Niepołomicach?