Pompy Ciepła Nowy Targ

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość stale rosnących wydatków  za ogrzanie domu? A może poszukujesz alternatywnego źródła ciepła w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? Jeżeli tak, to powietrzna pompa ciepła jest urządzeniem, które powinieneś poznać. Ponadto montaż pompy ciepła w Nowym Targu to inwestycja, która przyniesie Ci korzyści, nie tylko finansowe! 

Montaż pompy ciepła w Nowym Targu

Powietrzna pompa ciepła to ekologiczny, efektywnie działający system umożliwiający zarówno ogrzanie budynku, jak i jego wychłodzenie (np. w okresie letnim). Niewątpliwą zaletą pompy ciepła jest fakt, że do swojej pracy potrzebuje ona jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej, pozostałe zapotrzebowanie pobierane jest bezpośrednio z otaczającego nas powietrza. Ponadto pompa ciepła oferuje swojemu użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy posiadamy basen ogrodowy lub nasze zużycie ciepłej wody jest dosyć duże

Fotowoltaika i pompa ciepła Nowy Targ

Inwestycją, która znacząco obniży koszt funkcjonowania pompy ciepła jest montaż instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukowany z promieniowania słonecznego prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy ciepła i maksymalnie obniża koszt jej eksploatacji. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość wykorzystania wyprodukowanego prądu również przez inne urządzenia elektryczne (np. sprzęty AGD i RTV, urządzenia biurowe i maszyny rolnicze). Zarówno instalacja fotowoltaiczna, jak i pompa ciepła w znaczącym stopniu przyczyniają się również do ochrony otaczającego nas środowiska.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Nowy Targ i okolice

Firma JB Energia dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych przygotowała ofertę kompleksowego montażu pompy ciepła w Nowym Targu oraz okolicy. Nasza oferta obejmuje również pomoc w ewentualnych kwestiach prawnych, pozyskaniu dofinansowań. Nasi klienci mogą także skorzystać z atrakcyjnych sposobów finansowania inwestycji (np. leasing, kredyt). Oferowane przez nas pompy ciepła to wysokiej jakości sprzęt pochodzący wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zrzeszającą pasjonatów odnawialnych źródeł energii. W naszej pracy stawiamy na terminowość, dopasowanie rozwiązań do potrzeb klientów oraz wysoką jakość obsługi bezpośredniej. Ponadto dla naszych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjną pod względem cenowym możliwość skorzystania z oferty łączonej obejmującej montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła.

Powietrzne pompy ciepła Nowy Targ – zadbaj o budżet i środowisko

Powietrzne pompy ciepła jako jedne z najbardziej efektywnych sposobów na ogrzewanie budynków, cieszą się coraz większą popularnością wśród szerokiego grona klientów. Montaż pompy ciepła w Nowym Targu pozwala bowiem poczynić oszczędności w wydatkach na ogrzewanie, ale również stanowi kolejny etap w drodze do w pełni ekologicznego środowiska. Jako firma specjalizująca się w branży odnawialnych źródeł energii, oferujemy zarówno naszym klientom indywidualnym, jak i biznesowym, kompleksową obsługę w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w Nowym Targu. Połączenie obu systemów umożliwia bezkosztowe ogrzewanie budynku i zredukowanie rachunków za energię elektryczną. Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Nowym Targu czynią budynek niezależnym pod kątem ogrzewania, produkcji energii elektrycznej oraz podgrzewania wody użytkowej. Jeżeli rozważasz fotowoltaikę i montaż pompy ciepła w Nowym Targu – skontaktuj się z nami. Z naszą pomocą uzyskasz samowystarczalny budynek.

Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła?

Pompy ciepła w Nowym Targu od JB Energia to wysokiej jakości urządzenia, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Aby jednak należycie pełniły swoje funkcje, a inwestor mógł czerpać z nich maksimum korzyści, koniecznym jest odpowiednie dopasowanie systemu do danego budynku. Dlatego też przed montażem pomp ciepła w Nowym Targu powinien zostać przeprowadzony audyt, w trakcie którego fachowcy z JB Energia ustalą jakie wymagania grzewcze ma inwestor oraz jakie są indywidualne warunki budownictwa. Po poczynieniu powyższych ustaleń zostaną wybrane pompy ciepła w Nowym Targu, które najlepiej sprawdzą się w danej nieruchomości. Jeżeli interesują Cię pompy ciepła i planujesz zastosowanie ich w swoim budynku – skontaktuj się z nami. Jako fachowcy w branży odnawialnych źródeł energii pomożemy Ci w doborze najlepszego dla Ciebie urządzenia, które umożliwi Ci efektywne ogrzewanie i wychładzanie budynku, a także podgrzewanie wody użytkowej. Pompa ciepła pozwoli Ci oszczędzić realne pieniądze i żyć bardziej ekologicznie. 

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Nowym Targu?