Pompy Ciepła Olkusz

Pompa ciepła w Olkuszu to inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych. Jesteś zainteresowany efektywnym, a jednocześnie ekologicznym sposobem na ogrzanie domu? Masz już dość ciągle rosnących rachunków za ogrzewanie? Latem we wnętrzach panuje wysoka temperatura, której nie potrafisz znieść? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które musisz poznać! Montaż pompy ciepła w Olkuszu jest inwestycją, dzięki której nie tylko ogrzejesz lub ochłodzisz dom, ale także zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy!

Montaż pompy ciepła w Olkuszu - korzyści

Pompa ciepła typu powietrze-woda to innowacyjny, wielofunkcyjny system, który jednocześnie pozwala na efektywne ogrzanie budynku zimą oraz jego wychłodzenie w okresie letnim. Dodatkowo urządzenie umożliwia podgrzanie wody użytkowej. Montaż pompy ciepła w Olkuszu jest inwestycją, która czyni budynek niezależnym od zakładu grzewczego! Należy podkreślić, że aktualnie pompa ciepła to jeden z najbardziej efektywnych sposobów utrzymania we wnętrzach wysokiego komfortu termicznego!

Pompa ciepła cena Olkusz

Cena pompy ciepła różni się w zależności od kilku parametrów. Całkowity koszt pompy ciepła z montażem w Olkuszu zależy nie tylko od producenta urządzenia i jego parametrów, ale także takich czynników jak: wielkość budynku i zastosowanie w nim technologie izolacyjne, sposób ogrzewania domu czy całkowita powierzchnia i sposób korzystania z pomieszczeń. Inny będzie koszt pompy ciepła do domu 100 m2 lub 150 m2 w dawnym budownictwie, a inny dla domu 200 m2 o dobrej izolacji. Najdroższym rozwiązaniem są gruntowe pompy ciepła, najtańszym pompy powietrzne.

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła - Olkusz i okolice

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła to połączenie, które coraz częściej wybierane jest nie tylko poza granicami Polski, ale również w naszym kraju. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd zapewnia całkowite pokrycie zapotrzebowania energetycznego pompy ciepła czyniąc ją tym samym urządzeniem zapewniającym właścicielowi darmowe ogrzewanie (lub chłodzenie, w zależności od pory roku). Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika w Olkuszu są więc ekologicznym sposobem nie tylko na ogrzanie domu, ale również powiększenie swoich oszczędności!

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Powietrzna pompa ciepła - Małopolska (Olkusz i inne miasta)

Olkusz to kolejne miasto, w którym JB Energia ma możliwość zaoferowania swoich usług z branży odnawialnych źródeł energii. Swoją ofertę instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w Olkuszu kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych. W naszej pracy stawiamy na wysokiej jakości sprzęt, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy wyłącznie sprawdzone i bezawaryjne pompy ciepła pochodzące od czołowych producentów jak Panasonic czy Mitsubishi.

Dlaczego właśnie JB Energia?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która pragnie wraz z klientami uczynić Polskę krajem bardziej ekologicznym. Inwestycje takie jak montaż instalacji fotowoltaicznej lub montaż pompy ciepła w Olkuszu pozwalają ponadto naszym klientom zaoszczędzić! Optymalne rozwiązania, które im oferujemy obniżają rachunki za prąd, ogrzewanie oraz podgrzanie wody użytkowej. W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z instalacjami fotowoltaicznymi i pompami ciepła w Małopolsce, na Śląsku oraz w innych województwach.

Zainteresowany montażem pompy ciepła w Olkuszu? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.