Pompy Ciepła Proszowice

Chciałbyś obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie? Masz już dość wydawania pieniędzy na rachunki za ogrzewanie? A może poszukujesz alternatywy dla tradycyjnego kotła? Jeżeli tak- musisz poznać powietrzną pompę ciepła! Montaż pompy ciepła w Proszowicach to inwestycja, której będą zazdrościć Ci sąsiedzi!

Montaż pompy ciepła w Proszowicach

Powietrzna pompa ciepła to nowoczesny i ekologiczny system zapewniający efektywne ogrzewanie i chłodzenie budynku. Jego niewątpliwą zaletą jest niski pobór energii elektrycznej, prąd stanowi jedynie 25% całkowitego zapotrzebowania pompy ciepła na energię. Pozostałe 75% zapotrzebowania pokrywane jest przez otaczające nas powietrze, a właściwie przez znajdująca się w nim energię. Oprócz możliwości utrzymania wysokiego komfortu termicznego we wnętrzu budynku powietrzna pompa ciepła daje użytkownikowi możliwość podgrzania wody użytkowej. Jest to niezwykle przydatne w przypadku posiadania basenu lub też dużego zużycia ciepłej wody użytkowej.

Fotowoltaika i pompa ciepła Proszowice

Instalacje fotowoltaiczne to kolejny z filarów działalności firmy JB Energia. To właśnie fotowoltaika stanowi świetne uzupełnienie inwestycji w pompę ciepła. Wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie pompy ciepła na energię elektryczną i w ten sposób czyni ją urządzeniem praktycznie bezkosztowym. Powstały w ten sposób prąd może ponadto zostać wykorzystany przez inne urządzenia elektryczne. Montaż instalacji fotowoltaicznej to inwestycja, która pozwoli obniżyć rachunki za prąd oraz zadbać o otaczające nas środowisko naturalne.

Zobacz pompy ciepła w ofercie JB Energia!

pompy ciepla lg
pompy ciepła mitsubishi

Pompa ciepła Proszowice i okolice

Usługa kompleksowego montażu pompy ciepła w Proszowicach i okolicy przeznaczona jest dla klientów biznesowych, właścicieli gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wysokiej jakości propozycje pomp ciepła pochodzących od zaufanych i znanych na całym świecie producentów sprzętu elektronicznego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dobór rozwiązań przynoszących inwestorowi korzyści (w tym również korzyści finansowe). W naszej ofercie posiadamy również usługę montażu instalacji fotowoltaicznych. 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Usługa montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie Proszowic to kolejny z etapów rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Mamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasi zadowoleni klienci pochodzą z różnych regionów Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz gospodarstwami rolnymi. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują również pomoc w dopełnieniu ewentualnych kwestii prawnych.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła w Proszowicach?