Pompy Ciepła Wadowice

Obniżenie rachunków za prąd to Twoje marzenie? Masz już dość tradycyjnej kotłowni zajmującej część Twojego domu? A może poszukujesz alternatywnych źródeł ogrzewania? Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które powinno Cię zainteresować! Już dzisiaj poznaj montaż pompy ciepła w Wadowicach.

Montaż pompy ciepła w Wadowicach

Powietrzna pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym umożliwiającym nie tylko zaoszczędzenie pieniędzy, ale również ochronę otaczającego nas środowiska naturalnego. Montaż pompy ciepła w Wadowicach to inwestycja dająca możliwość ogrzania domu (lub jego ochłodzenia w zależności od warunków atmosferycznych) i podgrzania wody użytkowej. Pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje jedynie 25% energii pochodzącej z sieci elektrycznej, oznacza to, że koszty jej funkcjonowania są naprawdę przyjazne dla domowego lub firmowego budżetu. Pozostałe zapotrzebowanie energetyczne pokrywane jest przez energię pochodzącą z powietrza.

Fotowoltaika i pompa ciepła Wadowice

Instalacja fotowoltaiczna jest kolejnym rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie oraz ochronę środowiska. Produkowany przez panele fotowoltaicznej prąd w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne pompy, a jego nadwyżka przekierowywana jest do urządzeń elektrycznych zainstalowanych w budynku lub jego otoczeniu. Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych umożliwia więc maksymalne obniżenie kosztów funkcjonowania pompy ciepła. Wówczas montaż pompy ciepła w Wadowicach staje się jeszcze bardziej opłacalny!

Pompa ciepła Wadowice i okolice

Firma JB Energia swoją ofertę montażu pomp ciepła w Wadowicach (oraz innych miejscowościach) kieruje do klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz klientów biznesowych. Oferta obejmuje kompleksową usługę montażu pompy ciepła oraz pomoc w ewentualnych kwestiach prawnych. Jesteśmy otwarci na współpracę biznesową! W naszym portfolio znaleźć można zadowolonych klientów z różnych zakątków kraju. 

Dlaczego warto wybrać JB Energia?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem ciągle poszukującym nowej wiedzy oraz doświadczenia. Odnawialne źródła energii są naszą pasją, którą stale doskonalimy i pogłębiamy. W naszej pracy najważniejsza jest wysoka jakość wykonania, optymalny dobór rozwiązań oraz szybkość realizacji zlecenia. Nasze ekipy monterskie to grupy pasjonatów, które świetnie znają się na swoim fachu.  Montaż pompy ciepła w Wadowicach to inwestycja, która się po prostu opłaca! 

Zainteresowany pompą ciepła w Wadowicach?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!